5 katlı binanın çatısında yarı çıplak intihara kalkıştı, polis vazgeçirdi - Son Dakika

5 katlı binanın çatısında yarı çıplak intihara kalkıştı, polis vazgeçirdi

08.03.2021 17:55

Tokat'ta, 5 katlı binanın çatısında üzerindeki kıyafetleri çıkarıp atlayacağını söyleyen 36 yaşındaki adam, polis ekiplerince yarım saatte ikna edilerek indirildi.

Tokat'ın kent merkezinde Hükümet Caddesi'nde saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, ailevi sorunları olduğu iddia edilen Ü.Ö, 5 katlı binanın çatısında, kıyafetlerini de çıkararak, intihara kalkıştı.

DAKİKALAR SONRA İKNA EDİLEBİLDİ

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polisler tarafından yarım saat süren ikna çabaları sonunda çatıdan indirilen Ü.Ö, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

5 katlı binanın çatısında yarı çıplak intihara kalkıştı, polis vazgeçirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa 5 katlı binanın çatısında yarı çıplak intihara kalkıştı, polis vazgeçirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

04:44