70 Yaşındaki Kadın Kendisini Döven Hırsızın Elini Isırınca Kurtuldu - Son Dakika

70 Yaşındaki Kadın Kendisini Döven Hırsızın Elini Isırınca Kurtuldu

24.03.2016 14:01
70 Yaşındaki Kadın Kendisini Döven Hırsızın Elini Isırınca Kurtuldu

Denizli'nin Tavas İlçesi'nde yalnız yaşayan 70 yaşındaki Elif Ilgaz, evine giren ve biber gazıyla kendisine saldırıp döven hırsızın elini ısırıp sokağa kaçarak kurtuldu.

Denizli'nin Tavas İlçesi'nde yalnız yaşayan 70 yaşındaki Elif Ilgaz, evine giren ve biber gazıyla kendisine saldırıp döven hırsızın elini ısırıp sokağa kaçarak kurtuldu.

Olay dün saat 22.00 sıralarında, Avdan Mahallesi'nde meydana geldi. Yalnız yaşayan Elif Ilgaz, uyuduğu sırada evden sesler duydu. Odasından çıkan Ilgaz, karşısında iki kişiyi görünce neye uğradığını şaşırdı. İki hırsız yaşlı kadına saldırarak biber gazı sıktı. Hırsızlardan biri yaşlı kadının ağzını eliyle kapatarak çağlık atmasını engellerken, diğeri ise değerli eşya aradı.

Elif Ilgaz, ağzını kapatan hırsızın elini ısırınca kurtulmayı başararak evden dışarı çıktı. Ilgaz'ın yardım çığlıkları üzerine komşuları ve o sırada kahvehanede oturan vatandaşlar evin önüne koştu. Hırsızlar ise geldikleri otomobille olay yerinden kaçtı.

Jandarma hırsızların kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattı. - Denizli

YORUMLAR
500
Kızların küfürlü tartışması saç baş kavgaya dönüştü... O anlar kamerada Kızların küfürlü tartışması saç baş kavgaya dönüştü... O anlar kamerada Başkan Zolan: 'Laodikya'nın güzelliklerini ayağa kaldırdık' Başkan Zolan: 'Laodikya'nın güzelliklerini ayağa kaldırdık' Polis kaybolan genç kızı 10 saat sonra eliyle koymuş gibi buldu Polis kaybolan genç kızı 10 saat sonra eliyle koymuş gibi buldu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 70 Yaşındaki Kadın Kendisini Döven Hırsızın Elini Isırınca Kurtuldu - Son Dakika


Advertisement