Son Dakika Haberleri: Abana Kaymakamı Karaaslan Yaşlılarla Bir Araya Geldi

Abana Kaymakamı Karaaslan Yaşlılarla Bir Araya Geldi

4 yıl önce

KASTAMONU (AA) – Abana Kaymakamı İsa Karaaslan, "Yaşlı Bakım Projesi" kapsamında, yaşlı vatandaşların onuruna yemek verdi.

Abana Kaymakamı Karaaslan Yaşlılarla Bir Araya Geldi, System.String[]
KASTAMONU (AA) – Abana Kaymakamı İsa Karaaslan, "Yaşlı Bakım Projesi" kapsamında, yaşlı vatandaşların onuruna yemek verdi.

Karaaslan, bir otelde gerçekleştirilen programda, devletin şefkat elini vatandaşlara ulaştırmanın gayreti içinde olduklarını ifade etti.

Yaşlıların sağlıklı bir birey olarak yaşamlarını sürdürmeleri için çalıştıklarını aktaran Karaaslan, şöyle devam etti:

"Bugün hem geçtiğimiz Anneler Günü hem de sizlerle bir arada olmak adına böyle bir etkinliği düzenledik. Sizler bizim bir vatandaşımızdan öte eli öpülesi kıymetli büyüklerimizsiniz. Kurumumuzun kapısı her zaman sizlere açık, asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizlerin sağlığı, huzuru ve mutluluğu bizler için çok önemli. Devletimizin şefkat eli her zaman sizlerin yanında, bunu hiçbir zaman unutmayınız."

Abana Belediye Başkanı Rıdvan Oyar da yaşlıların baş tacı olduğunu belirterek, üzerlerine düşecek her görevi yerine getirmeye hazır olduklarını kaydetti.

Programın ardından yaşlılarla sohbet eden Kaymakam Karaaslan, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu ve Belediye Başkanı Oyar, günün anısına vatandaşlara hediye takdim etti.
Haber Yayın Tarihi : 09.05.2016 07:38 Kaynak: AA3 yaşındaki Ayaz'a dehşeti yaşatan bakıcıyı işadamının dikkati ele verdi Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması: Özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez!