Abisini ve kuzenini cadde ortasında pompalı tüfekle vurup firar etti - Son Dakika

Abisini ve kuzenini cadde ortasında pompalı tüfekle vurup firar etti

31.01.2023 10:47

Çorum'da bir kişi, cadde ortasında abisini ve kuzenini pompalı tüfekle vurup kaçtı. Açılan ateş sonucunda cadde üzerindeki bir otobüs durağı zarar görürken, olay yerinden kaçan Ş.K. için yakalama çalışması başlatıldı.

Çorum Kale Mahallesinde Ş.K. cadde üzerine gelerek abisi Hasan K. ve kuzeni Kemal G.'ye ateş ederek olay yerinden firar etti. Silah seslerini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda 112 sağlık ekibi ve polis ekibi sevk edildi.

HER YERDE ARANIYOR

Yaralılar, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan açılan ateş sonucu cadde üzerindeki bir otobüs durağı zarar görürken olayı gerçekleştiren Ş.K. için yakalama çalışması başlatıldı.

Abisini ve kuzenini pompalı tüfekle vurup firar etti

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Kameralar ortaya çıkardı! Zorla evlenmek istediği Şerife'nin ağabeyini öldüren sanığın babası da suçlu bulundu Kameralar ortaya çıkardı! Zorla evlenmek istediği Şerife'nin ağabeyini öldüren sanığın babası da suçlu bulundu Çorum'da kayıp olarak aranan kadın ölü bulundu Çorum'da kayıp olarak aranan kadın ölü bulundu Çorum'da kayıp olarak aranan kadın ölü bulundu Çorum'da kayıp olarak aranan kadın ölü bulundu

Son Dakika 3. Sayfa Abisini ve kuzenini cadde ortasında pompalı tüfekle vurup firar etti - Son Dakika


Advertisement