Aç kurtlar, ilçe merkezinde yakaladıkları köpeği boğarak sürükleyip götürdü - Son Dakika

Aç kurtlar, ilçe merkezinde yakaladıkları köpeği boğarak sürükleyip götürdü

25.01.2021 10:15

Erzincan Refahiye'de aç kalan kurt sürüsü, ilçe merkezinde sokak köpeğini boğduktan sonra sürükleyerek götürdü. Bu anlar, güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Dün gece Refahiye ilçe merkezinde meydana gelen olayda ilçeye inen ve aç kaldığı anlaşılan kurt sürüsü, sokakta gördüğü 2 köpeğe saldırdı. Köpekler de saldırıya geçince kurtlar, bir süre durdu. Daha sonra kurtlar, köpeklerden birini boğdu ve sürükleyerek götürdü. Bu anlar, çevredeki güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Aç kurtlar, ilçe merkezinde yakaladıkları köpeği boğarak sürükleyip götürdü

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Aç kurtlar, ilçe merkezinde yakaladıkları köpeği boğarak sürükleyip götürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gökçeada açıklarında batan teknedeki teğmenin cansız bedeni bulundu Define sandığındaki madeni paralar koleksiyonerlerin ilgi odağı oldu Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü Necmettin Erbakan'ı anma programı iktidar ve muhalefet partilerini bir araya getirdi, MHP'den katılım olmadı Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu