Açelya Özcan, Türkmen kızı oldu - Son Dakika

Açelya Özcan, Türkmen kızı oldu

04.11.2016 14:06
Açelya Özcan, Türkmen kızı oldu, System.String[]

Dağ 2'deki rolü için Türkmen dili ve edebiyatını derinlemesine inceleyen Açelya Özcan, filmde hem fiziksel ve hemde zihinsel dayanıklılık gerektiren sahneleri için uzun ve özverili bir hazırlık süreci geçirdi.

Geçtiğimiz sezon, Show Tv'de yayınlanan "Acil Aşk Aranıyor" dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu ve müzisyen Açelya Özcan, Genel Kurmay Başkanlığı ve Makine Kimya Endüstrisi Kurumu'nun (MKE) desteğiyle çekimleri tamamlanan Dağ 2'de canlandırdığı Türkmen kızı Nabat karakteriyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ekim ayının son haftasında kendi yazıp-yönettiği tiyatro oyunu "Mağara Alegorisi"ni "Dinner Theatre" kültürünü ülkemize ithal eden, La Boucherie'de sezon boyunca sahneleyecek.

Ayrıca BKM'nin çekimlerini henüz tamamlanan "Bir Kahramanın Rüyası" adlı komedi türündeki televizyon filminde canlandırdığı "Mücella" karakteriyle TV8 ekranında televizyon seyircisiyle buluşacak.

Açelya Özcan, Türkmen kızı oldu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Açelya Özcan, Türkmen kızı oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan aspirin uyarısı: Koronavirüs tanısı konmadıkça kan sulandırıcı olarak kullanmayın Almanya Türkiye'yi koronavirüs risk bölgesi ilan etti! Anlaşma iptal edildi Sergen Yalçın'dan oyuncularına veryansın: Üç kere geliyorlar ikisi gol oluyor Ermenistan'ın Suriye'den Dağlık Karabağ ve Zengilan'a getirdiği paralı askerlerin listesi ortaya çıktı Ronaldo'nun sevgilisi Georgina, yarışma programına aslan kostümüyle katıldı Koronavirüsün düşmanı olduğu ortaya çıkan Aspirin'le ilgili çalışma başlatıldı İl Milli Eğitim Müdürü'nden özel eğitim merkezine 'eskiyen bayrak' tepkisi: Acilen bu bayrağı değiştirin Rahmetli Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti