Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği - Son Dakika

Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği

01.01.2012 11:11
Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği, System.String[]

Adana'da, yılbaşı kutlamalarına alternatif olarak 'Mekke'nin Fethi ve Kuran Ziyafeti' adlı etkinlik düzenlendi.

Adana'da, Anadolu Gençlik Derneği yılbaşı kutlamalarına alternatif olarak 'Mekke'nin Fethi ve Kuran Ziyafeti' adlı etkinlik düzenledi. Adnan Menderes Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlik, İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İlahilerin okunduğu etkinlikte, sık sık tekbir getirildi.

Adana İl Müftüsü İsmail Canbolat, Seyhan İlçe Müftüsü Halil Uzun, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Yakup Budak ile çok sayıda kişinin katıldığı etkinlikte, kadın ve erkekler ayrı ayrı yerlere oturdu. Adı açıklanmayan iki küçük çocuğun Kuran-ı Kerim okuduğu gecede, Anadolu Gençlik Derneği'ni konu alan sinevizyon gösterisi gerçekleştirildi.Seyhan İlçe Müftüsü Halil Uzun'un, Mekke'nin fethiyle ilgili konferans verdiği gecede kürsüye çıkan Anadolu Gençlik Derneği Adana Şube Başkanı Abdulaziz Kıranşal, Mekke'nin fethini kutluyoruz. Mekke şehirlerin, Mekke'nin fethi de fetihlerin anasıdır. Mekke fethedilmeseydi, İstanbul'un fethi olmazdı. Biz de gençlerimizin inancına, kimliğine sahip çıkması için bu etkinlikleri düzenliyoruz dedi.Dünya Kuran Okuma Birincileri Ali Ramazani ve Ahmet Tayyar'ın Kuran-ı Kerim okuduğu gecede, Mustafa Özcan Güneşdoğdu da, ilahi konseri verdi.

Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği
Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği
Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği
Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana'da Alternatif Yılbaşı Etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı