adidas Originals ve Sennheiser'dan Sound ve Stilin Orijinal Kombinasyonu - Son Dakika

adidas Originals ve Sennheiser'dan Sound ve Stilin Orijinal Kombinasyonu

02.01.2012 18:03
adidas Originals ve Sennheiser'dan Sound ve Stilin Orijinal Kombinasyonu, System.String[]

adidas Originals ve Sennheiser, profesyonel müzik tutkunlarını sevindirecek bir ortaklıkla bir araya geldi.

Sound ve stilin kombinasyonu = Sennheiser HD 25-1-II by adidas Originals. Söz konusu Sennheiser kulaklık modeli, kalitesi ve devamlılığı ile hali hazırda 20 yılı aşkın bir başarıya sahip. Popüler kültürün pek çok alanından esinlenen adidas Originals bu mirasa kendi özgün tarzını yansıtarak, sokak kültürünün eklektik ve geniş portföyüne pek alışık olmadığımız tarzda bir ürünü daha dahil etmiş oldu.

adidas Originals konsept mağazalarında müzikseverlerin beğenisine sunulan sınırlı sayıdaki Sennheiser HD 25-1-II by adidas Originals kulaklıklar yüksek ses basıncını kontrol ederek tiz ve basların son derece temiz bir şekilde duyulmasını sağlıyor. adidas Originals'ın ikonik üç bant ve efsanevi mavi rengiyle yenilenmiş hafif ve kullanışlı tasarımı ve 599 TL'lik fiyatıyla Sennheiser HD 25-1-II by adidas Originals, "orijinal" bir tarzı garanti ediyor.

Teknik özellikler:

· Kablo uzunluğu: 1.5 m çelik kablo

· Jak: 3.5/ 6.3mm açılı stereo jak

· Kablosuz ağırlık: 140 g

· Frekans aralığı: 16-22,000 Hz

· Nominal Empedans: 70 Ohm

· Kulak Kapsülü: Supra-aural

· Dönüştürücü prensibi: Dinamik, kapalı

· Maximum ses basınç seviyesi: 120 dB SPL (1 kHz, 1 Vrms)

· Toplam harmonik distorsiyon: <0,3 %

· Temas basıncı: ca 2.5 N

· Tek kulakla dinleyebilmek için döner kulaklık

Ayrıca artık Sennheiser HD 25-1-II by adidas Originals kulaklığın iki de küçük kardeşi var. 159 TL'lik fiyatıyla Sennheiser HD 220 by adidas Originals ve 149 TL'lik fiyatıyla Sennheiser CX 310 by adidas Originals, günlük kullanımda tüm müzik çalarlarla (iPhone, iPod, cep telefonu, mp3 çalar) entegre şekilde çalışmak ve müzikseverlerin ihtiyaç duyduğu en iyi, temiz ve dinamik ses kalitesini sağlamakla yükümlüler.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel adidas Originals ve Sennheiser'dan Sound ve Stilin Orijinal Kombinasyonu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğu işkence edip diri diri yakmışlar