Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı - Son Dakika

Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı

19.05.2022 18:28
Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türkiye raportörleri İngiliz parlamenter John Howell ve Letonyalı parlamenter Boris Cilevics, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu ziyaret ederek, cezası onanan dava süreci hakkında bilgi aldı.

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türkiye raportörleri İngiliz parlamenter John Howell ve Letonyalı parlamenter Boris Cilevics, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu ziyaret ederek, cezası onanan dava süreci hakkında bilgi aldı.

Yargıtay'ın, CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na verilen hapis cezası ile siyasi yasak kararını onamasının ardından Kaftancıoğlu'na destek ziyaretleri sürüyor.

Son olarak AKPM Türkiye raportörleri İngiliz parlamenter John Howell ve Letonyalı parlamenter Boris Cilevics, bugün Kaftancıoğlu'nu ziyaret ederek dava süreci hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR
500
Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da: Bu şehirde film çekmek müthiş olur Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da: Bu şehirde film çekmek müthiş olur İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç'ten hükümete asgari ücret çağrısı: Temmuz ayındaki zammı birlikte karşılayalım İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç'ten hükümete asgari ücret çağrısı: Temmuz ayındaki zammı birlikte karşılayalım Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Akpm Türkiye Raportörleri, Kaftancıoğlu'nun Dava Süreci Hakkında Bilgi Aldı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement