Al Pacino ve Brian de Palma Yeniden Bir Arada - Son Dakika
Güncel

Al Pacino ve Brian de Palma Yeniden Bir Arada

Al Pacino ve Brian de Palma, gözden düşmüş bir Amerikalı futbol koçunu beyaz perdeye yansıtmak için 20 yılın ardından yeniden bir araya geldi."Yaralı Yüz" ve "Carlito'nun Yolu" filmlerinde beraber çalışan oyuncu Pacino ve yönetmen Palma, Joe...

17.01.2013 16:58
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Al Pacino ve Brian de Palma, gözden düşmüş bir Amerikalı futbol koçunu beyaz perdeye yansıtmak için 20 yılın ardından yeniden bir araya geldi.

"Yaralı Yüz" ve "Carlito'nun Yolu" filmlerinde beraber çalışan oyuncu Pacino ve yönetmen Palma, Joe Paterno'nun hikayesini anlatan "Happy Valley" adlı film için üçüncü kez buluştu.

Filmin yapımcılığını Amerikan Sapığı filmiyle ünlenen Edward R. Pressman üstlenecek.

Filmin haklarını, çok satan Paterno'nun yazarı Joe Posnanski'den alan Edward R. Pressman, Happy Valley'nin, de Palma ile Pacino'yu üçüncü kez bir araya getirdiğini belirterek, "Trajik hatası nedeniyle gözden düşen karmaşık, oldukça dürüst bir adamın hikayesini anlatmak için daha iyi bir çift düşünemiyorum" dedi.

Geçen yıl akciğer kanserinden ölen Penn State takımının koçu Paterno'nun, asistanı Jerry Sandusky'nin çocuklara cinsel tacizde bulunmasını örtbas ettiği ileri sürülüyordu.

Sandusky, 45 cinsel taciz vakasından suçlu bulunarak 30 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Muhabir: Meltem Uzun

Yayıncı: Yusuf Kaya - ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Al Pacino ve Brian de Palma Yeniden Bir Arada - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement