Aliağa'da Sinema Şöleni Devam Ediyor - Son Dakika
Güncel

Aliağa'da Sinema Şöleni Devam Ediyor

Başrollerini dünyaca ünlü sinema yıldızları Robert De Niro ve Al Pacino'nun paylaştığı 'Orijinal Cinayetler' adlı sinema filmi Aliağa Belediyesi'nin 'Ücretsiz Sinema Günleri' kapsamında Aliağalı sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

23.07.2015 15:46
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Açıkhava Tiyatrosu'nda her akşam ayrı bir film ile Aliağalılara açık havada sinema keyfi yaşatan Aliağa Belediyesi, 24 Temmuz Cuma günü 'Orijinal Cinayetler' adlı polisiye filmini Aliağalılar için perdeye yansıtacak. Gösterimi 21.30'da başlayacak olan film ücretsiz olarak izlenebilecek.

Yaklaşık bir buçuk saat sürecek olan polisiye, gerilim türündeki 'Orijinal Cinayetler' filminde; Robert De Niro, Al Pacino, Donnie Wahlberg, John Leguizamo, 50 Cent, Carla Gugino, Brian Dennehy gibi sinema yıldızları rol alıyor.

ORİJİNAL CİNAYETLER

Yönetmenliğini Amerikalı yönetmen Jon Avnet'in yaptığı filmin konusu şöyle gelişiyor: "New York şehir polisine bağlı bir çift emektar dedektif, yasadışı yoldan huzuru sağlamaya çalışan bir seri katilin izini sürmektedir. New York Polis Departmanı'nın baskıcı ortamı altında 30 yıllık ortaklıktan sonra, bu donanımlı iki dedektif, David Fisk ve Thomas Cowan emekliliğe hazırlanmaktadır ama ikisi de henüz kendilerini emekliliğe hazır hissetmemektedir. Rozetlerini çıkarmadan önce, kadın ticareti yaparak kötü ün yapmış birinin cinayetini araştırmak için çağırılırlar. Kısa bir süre sonra orijinal cinayetlerde olduğu gibi bir kurban; cinayeti açıklayan dört satırlık şiire sarılı bulunmuş bir şüpheli karşılarına çıkar. Diğer suçlar ortaya çıktıkça; dedektiflerin, hukuki sistemin açıklarından yararlanan suçluları hedef almış bir seri katille, karşı karşıya oldukları ortaya çıkar. Seri katilin amacı polisin kendi başına yapamadığını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerde işlenen cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız edici bir soruyu gündeme getirir: İki deneyimli polis dedektifi acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmıştır?"

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aliağa'da Sinema Şöleni Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement