Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı "Bercestem" - Son Dakika

Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı "Bercestem"

04.10.2019 15:18
Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı

Anıl Nural'ın yeni akustik teklisi "Bercestem" SMM etiketiyle bugün dinleyiciyle buluşuyor.

Oyuncu ve söz yazarı Sıla Özlem Önemli'nin sözlerini yazdığı, beste ve düzenlemesinde Anıl Nural'ın imzasının dikkat çektiği çalışma, sonbaharın kendini gösterdiği bu günlerde, dinleyeni kendi içine dönmeye çağırıyor.

Yeni sürprizler yolda

Kırık bir aşk hikayesinin akustik ve duru bir anlatımı olan şarkıyı "seven ve özleyen herkese" armağan ettiğini vurgulayan Anıl Nural, önümüzdeki sürece dair dinleyicilerine yeni ve sürpriz projelerin geleceğini müjdeliyor.

Sanatçının ilk akustik çalışması olan Bercestem'in bugün yayınlanan klibinde ise yönetmen koltuğunda Görkem Bakıcı bulunuyor.

Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı Bercestem

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı 'Bercestem' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var