Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı "Bercestem" - Son Dakika

Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı "Bercestem"

04.10.2019 15:18
Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı

Anıl Nural'ın yeni akustik teklisi "Bercestem" SMM etiketiyle bugün dinleyiciyle buluşuyor.

Oyuncu ve söz yazarı Sıla Özlem Önemli'nin sözlerini yazdığı, beste ve düzenlemesinde Anıl Nural'ın imzasının dikkat çektiği çalışma, sonbaharın kendini gösterdiği bu günlerde, dinleyeni kendi içine dönmeye çağırıyor.

Yeni sürprizler yolda

Kırık bir aşk hikayesinin akustik ve duru bir anlatımı olan şarkıyı "seven ve özleyen herkese" armağan ettiğini vurgulayan Anıl Nural, önümüzdeki sürece dair dinleyicilerine yeni ve sürpriz projelerin geleceğini müjdeliyor.

Sanatçının ilk akustik çalışması olan Bercestem'in bugün yayınlanan klibinde ise yönetmen koltuğunda Görkem Bakıcı bulunuyor.

Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı Bercestem

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Anıl Nural'dan sonbahar şarkısı 'Bercestem' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti