Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı - Son Dakika

Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı

06.12.2020 00:01

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Aralık ayı burs ve kredi ödemelerinin başladığını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Aralık ayı burs ve kredi ödemelerinin 6 Aralık itibarıyla ödenmeye başladığını duyurdu.

ÖDEMELER T.C. KİMLİK NUMARASINA GÖRE YAPILACAK

Bakan Kasapoğlu, yaptığı açıklamada 6-10 Aralık tarihleri arasında T.C. kimlik numarasının son numarasına göre ödemelerin yapılacağını ifade etti. TC kimlik numarasının sonu "0" olanlar 6 Aralık, "2" olanlar 7 Aralık, "4" olanlar 8 Aralık, "6" olanlar 9 Aralık, "8" olanlar ise 10 Aralık'ta ödemelerini alabilecek.

Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Aralık ayı burs ve kredi ödemeleri hesaplara yatmaya başladı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Kayserispor'u konuk ediyor! Erol Bulut'tan yeni transfer sürprizi Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Sumudica'nın Galatasaray sözleri şaşırttı Siyah mayosuyla poz veren 66'lık model yıllara teslim olmadığını kanıtladı Saadet, AK Parti ile ittifak yapar mı? Karamollaoğlu'nun 3 şartı işi çıkmaza sokabilir Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Mart ayını beklemekte fayda var Caddebostan Sahili'nde kırmızı yosunlar, lodos nedeniyle kıyıya vurdu Cinsel saldırı sonrası yüzde 99,9 engelli kalan genç kadının annesi konuştu: Kızıma atılan iftiralar var Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı