Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede! - Son Dakika

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede!

07.01.2019 16:38

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti 10 yıl aradan sonra bir reklam filmi için aynı projede.

1996 yılından beri uzun soluklu evlilikleriyle magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti bir kez daha aynı projede bir araya geldi.

"EKRANLARA TAŞIDIĞIMIZ TABLO ASLINDA BİZİM EVİMİZİN DE NORMALİ"

En son 2010 yılında yayınlanan "Yeni Bir Yıldız" dizisiyle bir araya gelen Aslantuğ çifti, bir temizlik markasının reklamı için bir araya geldi. Arzum Onan reklam filmiyle ilgili şunları söyledi: "Bu reklam filmi ile ekranlara taşıdığımız tablo aslında bizim evimizin de normali; ev işleri kesin bir şekilde paylaştırılamaz ve herkes mutlaka eline değen işi yapar. Çünkü temiz bir evde yaşamak hepimize huzur ve mutluluk veriyor"

"EV DEMEK YUVA DEMEK"

Arzum Onan'la 22 yıldır evli olan Mehmet Aslantuğ ise "Ev demek yuva demek. Ortak bir hayatı paylaştığımız ortamda olması gereken de evde herkesin sorumlulukları ve görevleri de paylaşması. Günümüzde geldiğimiz noktada kadın ve erkek nasıl ki toplumsal üretime birlikte katkı sağlıyorsa bunun evdeki karşılığı da aynı şekilde olmalı" dedi.

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede!
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede!
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede!

Son Dakika Güncel Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ 10 Yıl Sonra Aynı Projede! - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın