Son Dakika Haberleri: Aşırı hız yapan sürücü, otomobiliyle Rusya Savunma Bakanlığı önündeki bariyerlere daldı

Aşırı hız yapan sürücü, otomobiliyle Rusya Savunma Bakanlığı önündeki bariyerlere daldı

24 gün önce

Rusya'da aşırı hız yapan bir araç, Rusya Savunma Bakanlığı binasının önündeki bariyerlere çarparak durabildi. Kazanın Pazar günü yaşanması büyük bir faciayı önledi.

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşanan olayda, aşırı hız yapan bir sürücü, otomobiliyle Rusya Savunma Bakanlığı binasının önündeki bariyerlere çarparak durabildi. Sürücünün bariyerlere çarpma anı o esnada yolda ilerleyen bisikletlilerin kask kamerasına yansıdı.

AŞIRI HIZ YAPTI, KONTROLÜ KAYBETTİ

Rusya'nın başkenti Moskova'nın Frunzenskaya Naberezhnaya Caddesi'nde bulunan Rusya Savunma Bakanlığı binası önünde Pazar sürüşü yapan bisikletçi grubu seyir halindeyken karşı yönden gelen bir aracın sürücüsü kontrolü kaybetti. Aşırı hız yapan araç bakanlık binası önündeki kaldırımlara çıktıktan sonra ters döndü. Araç son olarak bakanlık binası önündeki beton bariyerlere çarptı.

KAZA ANI, O ANDA YOLDA İLERLEYEN BİSİKLETLİNİN KAMERASINA YANSIDI

Kaza anı, o esnada yolda ilerleyen bisikletlilerin kask kamerasına yansıdı. Kaza sırasında yayalar kaçarak ölümden kurtulurken, bisiklet sürücülerinin yaşadığı şok da görüntülere yansıdı. Kazanın ardından bisikletçiler sürücüyü araçtan çıkarmak için geri döndü. Ardından aracın içerisindeki sürücü çıkarıldı. Araçtan çıkarılan sürücü polisler tarafından kollarından tutularak gözaltına alındı. Takla atan araçtan kurtarılan sürücünün kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı veönemli bir sağlık sorununun olmadığı öğrenildi.

FACİADAN DÖNÜLDÜ

Rusya Savunma Bakanlığı binası önünde yaşanan trafik kazasının Pazar günü olması nedeniyle büyük bir faciadan dönüldü. Sürücünün sorgusunun devam ettiği öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldığı aktarıldı.

Aşırı hız yapan sürücü, otomobiliyle Rusya Savunma Bakanlığı önündeki bariyerlere daldı
Haber Yayın Tarihi: 21.10.2019 11:32 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
22 yaşındaki kızı, cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık