Avcı: Kış Savaşı" 22 Nisan'da Vizyona Girecek - Son Dakika

Avcı: Kış Savaşı" 22 Nisan'da Vizyona Girecek

20.04.2016 14:44
Avcı: Kış Savaşı

"Pamuk Prenses ve Avcı"nın devam filmi, "Avcı: Kış Savaşı" 22 Nisan Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

"Pamuk Prenses ve Avcı"nın devam filmi, "Avcı: Kış Savaşı" 22 Nisan Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

Kanyon AVM'de gerçekleşen basın gösteriminde, AA muhabirine değerlendirmede bulunan sinema eleştirmeni, yazar ve gazeteci Atilla Dorsay, filmin, Yüzüklerin Efendisi'nin yolundan giden fantastik bir masal olduğunu dile getirerek, "Lakin senaryosu o kadar çocuksu ve naif ki. O görkemli oyuncu kadrosu da özel efektler de tam olarak filmi kurtarmıyor ama rahatça izlenilebilir." dedi.

Fransız yönetmen Cedric Nicolas-Troyan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, başrolleri Charlize Theron, Chris Hemsworth, Emily Blunt ve Jessica Chastain paylaştı.

Emily Blunt'ın "Buz Kraliçesi"ni, Jessica Chastain'in de savaşçıyı canlandırdığı filmin konusu şöyle:

"Kötü kraliçe Revenna, iyi kız kardeşi Freya'nın buz gücünü ortaya çıkarır ve kalbini sevgiye karşı dondurur. Kuzeye çekilen Freya, koruyucuları olarak avcılardan oluşan bir ordu yetiştirir. İki kraliçe arasındaki savaş tırmanırken, aralarında duran kahraman, Freya'nın en seçkin avcısı Eric'tir. Eric, kalbini kaptırdığı tek kadın olan savaşçı Sara ile birlikte Freya'ya kız kardeşini yenmesi için yardım etmelidir."

Film, fantastik, aksiyon ve macera türündeki yapımları sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Avcı: Kış Savaşı' 22 Nisan'da Vizyona Girecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı