Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşları ziyaret etti - Son Dakika

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşları ziyaret etti

18.03.2022 14:37
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşları ziyaret etti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Berat Kandili dolayısıyla vatandaşları ziyaret etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Berat Kandili dolayısıyla vatandaşları ziyaret etti.

Beyoğlu, beraberinde eşi Dürdane Beyoğlu ile Kaynartepe ve 5 Nisan mahallelerinde vatandaşları evlerinde ziyaret etti, kandillerini kutladı.

Ailelerin sorunları dinleyen Beyoğlu, "Bu mübarek gecede vatandaşların hayır dualarını aldık. İnsanlığın içinde bulunduğu krizlerden ve ülkemizin selameti için dua ettik. Maneviyatı paha biçilmez olan bu güzel günü idrak etmenin heyecanını yaşadık. Tüm vatandaşların Berat Kandili'ni kutluyorum." dedi.

Beyoğlu, ziyarette çocuklarla çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR
500
Terörün bittiği bölgede sokaklarda huzur rüzgarları esmeye başladı Terörün bittiği bölgede sokaklarda huzur rüzgarları esmeye başladı Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, kanser hastası çocuğu evinde ziyaret etti Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, kanser hastası çocuğu evinde ziyaret etti Kanser hastası çocuğun tedavi öncesi isteği duygulandırdı Kanser hastası çocuğun tedavi öncesi isteği duygulandırdı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, vatandaşları ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement