Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide - Son Dakika

Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide

31.03.2017 00:21

Bakan Faruk Çelik kandil Gecesi Ulu camide Gıda ve Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Ulu camide halk ile beraber kandil namazını kıldıBURSA - Gıda ve Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Regaip kandilinde namazını halk ile beraber Bursa Ulu Camide kıldı.

Bakan Faruk Çelik kandil Gecesi Ulu camide

Gıda ve Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Ulu camide halk ile beraber kandil namazını kıldı

BURSA - Gıda ve Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Regaip kandilinde namazını halk ile beraber Bursa Ulu Camide kıldı.

Bursa Ulu Camide Regaip kandilinde namaz kılan Gıda ve Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk çelik namazın ardından caminin önünde vatandaşlara süt dağıtarak Regaip kandillerini kutladı. Ardından vatandaşlar Bakan Çelik ile fotoğraf çekip yardım istediklerini yardıma muhtaç olduklarını dile getirdi. Bakan Çelik vatandaşları dinledikten sonra yardımcı olacağını dile getirerek kadın temsilciler ile buluşmak üzere Ulu Camii den ayrıldı.

Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide
Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide
Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide
Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bakan Faruk Çelik Kandil Gecesi Ulu Camide - Son Dakika


Son Dakika

Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi