Balıkesirspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı - Son Dakika

Balıkesirspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı

12.07.2017 12:55
Balıkesirspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı

BALIKESİRSPOR'un 10 Temmuz'da yapılan olağanüstü genel kurulunda seçilen Remzi Boncuk'un başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, ilk toplantısında görev dağılımını gerçekleştirdi.

BALIKESİRSPOR'un 10 Temmuz'da yapılan olağanüstü genel kurulunda seçilen Remzi Boncuk'un başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, ilk toplantısında görev dağılımını gerçekleştirdi.

Kulüp tesislerinde yapılan toplantıda Mahmut Özbulut, İrfan Gündoğan ve Nazmi Yarış 2'nci başkanlığı üstlenirken, İrfan Sarıgül, yeni futbol şube sorumlusu oldu. Beden eğitimi öğretmeni olan Sarıgül, Büyükşehir Belediyesi'nde kültür ve sosyal işler daire başkanı olarak görev yapıyor.  Harun Kızılgül ise genel sekreterlik ve basın sözcülüğüne getirildi. Yeni yönetimde Başar Atikbay, Orhan Yıldıran ve Murat Adısanoğlu mali, Fahrettin Şahan, Emre Marmaralı ve Umut Kırtıl hukuk, Sezai Doğan kurumsallaşma, Ali Altıntaş tesisleşme, Yusuf Demirbaş tesis, Özkan Savran mağaza ve iktisadi işler, Metin Yelişağaç teknik, Sadettin Akbaba taraftarlar, Hidayet Çoban sağlık  işlerinden sorumlu oldu. Murat Ustalı, Ramazan Ülker ise üye olarak görev yapacak.

- Balıkesir

Balıkesirspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Balıkesirspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı - Son Dakika


Son Dakika

AK Parti ve MHP seçim barajı için anlaştı 18:10 AK Parti ve MHP seçim barajı için anlaştı
Vitor Pereira, Burak Kapacak'ı 1 dakika bile oynatmadı 17:18 Vitor Pereira, Burak Kapacak'ı 1 dakika bile oynatmadı Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi 16:37 Çıntar mantarı tezgaha iner inmez tükendi Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı 16:17 Üzeri suyla kaplı toprağı kaldıran Türk defineci, bulduğu şeyi kendisi bile anlamadı Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu merakla beklenen tercihini yaptı! 15:09 Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu merakla beklenen tercihini yaptı! İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için 15:00 İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için "mizansen" yorumu yapanlara sert tepki: Siyaset için her şeyi konuşabilecek körlükte insanlar Enişteden liseli kıza cinsel istismar: Arabada bacaklarımı okşamaya başladı 12:29 Enişteden liseli kıza cinsel istismar: Arabada bacaklarımı okşamaya başladı Sene başında 30 liraya satılan kahvenin kilosu şimdi 140 lira 11:47 Sene başında 30 liraya satılan kahvenin kilosu şimdi 140 lira
Advertisement