Başkan Uzun Fabrika Ziyaretlerine Gülsan'da Devam Etti - Son Dakika
Güncel

Başkan Uzun Fabrika Ziyaretlerine Gülsan'da Devam Etti

Başkan Uzun Fabrika Ziyaretlerine Gülsan\'da Devam Etti

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, halkla buluşma programı kapsamında gerçekleştirdiği fabrika ziyaretlerini sürdürüyor.

03.01.2012 19:20  Güncelleme: 19:22
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Her hafta salı günleri Beylikdüzü'nde bulunan fabrikalardan birinde işçilerle öğle yemeğinde buluşup, sorunlarını dinleyen Başkan Yusuf Uzun'un bu haftaki durağı Gülsan Profil Boru ve Cam İşleme Fabrikası oldu.

Başkan Uzun, Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil ve beraberindeki heyet ile birlikte Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yeşilgül, Genel Müdür Ali Bayraktar ve İdari İşler Amiri Naim Filiz eşliğinde fabrikanın üretim aşamalarını gezdi. Cam üretimi ile ilgili bilgiler de alan Başkan Uzun, çalışanlara görevlerinde kolaylıklar diledi.

Gülsan Fabrikası'nda işçilerle öğle yemeği de yiyen Başkan Uzun, çalışanlarla sohbet etti ve kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Başkan Yusuf Uzun, "Hiç endişeniz olmasın ki bu ülkenin yarını bugününden daha iyi olacak. Ancak herkes 'ben ülkem ve insanlık için ne yapıyorum' demelidir. Yaptığımız iş, her ne olursa olsun en iyisi için çaba sarf etmeliyiz. Bizler de ilçemizi daha yaşanılır kılmak için dersimize en iyi şekilde çalışıyoruz" dedi. Başkan Uzun herkesin yeni yılını da kutladı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Uzun Fabrika Ziyaretlerine Gülsan'da Devam Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement