Son Dakika Haberleri: Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret

Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret

7 ay önce

Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, daha önce ilçede kaymakamlık yapan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret, System.String[]
Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, daha önce ilçede kaymakamlık yapan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamada, Başkan Akmurat'ın, 1991-1993 yılları arasında Baskil Kaymakamı olarak görev yapan ve ilçeye önemli katkıları, hizmetleri bulunan Vali Güzeloğlu'nu ziyaret ederek, Baskillilerin selamını ilettiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akmurat, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Vali Güzeloğlu'na teşekkür ederek, şunları kaydetti:

"Baskil ile ilgili hasbıhal ettik. Baskillilerin vatana, millete, bayrağa bağlı vatanperver insanlar olduğunu belirten valimiz ilçemizde kaymakamlığı döneminde çok güzel zamanlar geçirdiğini belirtti. Baskil ile ilgili gelişmeleri özellikle sordu. Kaymakamlığı döneminde yaptırılan sulama projeleri ve kayısının gelişimi üzerine görüş alış verişinde bulunduk."

Akmurat'ın ziyaretinde kendisine AK Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Hacı Ateş'in eşlik ettiği bildirildi.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Ölüm Korkusu Saran Serdar Ortaç, Konserine Gelen Hayranlarına Sitem Etti

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu