Son Dakika Haberleri: Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret

Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret

4 ay önce

Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, daha önce ilçede kaymakamlık yapan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Baskil'den Diyarbakır Valisi Güzeloğlu'na Ziyaret, System.String[]
Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, daha önce ilçede kaymakamlık yapan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamada, Başkan Akmurat'ın, 1991-1993 yılları arasında Baskil Kaymakamı olarak görev yapan ve ilçeye önemli katkıları, hizmetleri bulunan Vali Güzeloğlu'nu ziyaret ederek, Baskillilerin selamını ilettiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akmurat, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Vali Güzeloğlu'na teşekkür ederek, şunları kaydetti:

"Baskil ile ilgili hasbıhal ettik. Baskillilerin vatana, millete, bayrağa bağlı vatanperver insanlar olduğunu belirten valimiz ilçemizde kaymakamlığı döneminde çok güzel zamanlar geçirdiğini belirtti. Baskil ile ilgili gelişmeleri özellikle sordu. Kaymakamlığı döneminde yaptırılan sulama projeleri ve kayısının gelişimi üzerine görüş alış verişinde bulunduk."

Akmurat'ın ziyaretinde kendisine AK Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Hacı Ateş'in eşlik ettiği bildirildi.Tatlıses'in, AK Parti Aday Listesindeki Sırasını Beğenmediği İçin Aday Olmadığı Ortaya Çıktı Esra Erol'un Stüdyo Şefi Eda Gök 7 Yıllık Evliliğini İhanet Nedeniyle Bitirdi

Merkez Bankası'nın Faiz Artışından Sonra Dolar ve Euro Güne Sakin Başladı