Cem Yılmaz ve İdil Fırat'ın Panik Anları! Biri Saklandı, Diğer Kaçtı - Son Dakika

Cem Yılmaz ve İdil Fırat'ın Panik Anları! Biri Saklandı, Diğer Kaçtı

30.03.2018 12:07

Aşk yaşadıkları konuşulan sosyetik güzel İdil Fırat ve ünlü şovmen Cem Yılmaz, gittikleri mekanın çıkışında görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.

Adı Cem Yılmaz'la aşk dedikodularına karışan ve geçtiğimiz hafta sonu DasDas'da ünlü komedyenle ayrı ayrı görüntülenen İdil Fırat, önceki gece de DasDas'taydı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Bertolt Brecht'in ölümsüz eseri 'Kafkas Tebeşir Dairesi' geçtiğimiz akşam DasDas sahnede izleyicisi ile buluştu. Cem Yılmaz, Ozan Güven, Nurgül Yeşilçay, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Boran Kuzum, Melisa Sözen, Hande Doğandemir, Arif Pişkin ve Tansu Biçer gibi ünlü isimlerin katıldığı prömiyerde; Berliner Ensemble, yenilikçi ve büyüleyici performanslarıyla dakikalarca ayakta alkışlandı.

İDİL FIRAT ÖNLEMİNİ ALDI

Gazetecilerin mekan kapısı önünde beklediğini öğrenen sosyetik güzel İdil Fırat, Cem Yılmaz'la aynı karede yer almamak için koşar adım kendisini bekleyen aracına gitti.

CEM YILMAZ SAKLANDI

Ünlü komedyen ise önünden İdil Fırat'ın koştuğunu görünce şarkıcı Harun Tekin ve diğer arkadaşlarının arkasına saklandı. Böylece kili hakkında çıkan aşk dedikodusu, ilk kez güç kazandı.

İşte ikilinin panik yaşadığı geceden kareler;

Cem Yılmaz ve İdil Fırat'ın Panik Anları! Biri Saklandı, Diğer Kaçtı
Cem Yılmaz ve İdil Fırat'ın Panik Anları! Biri Saklandı, Diğer Kaçtı

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz ve İdil Fırat'ın Panik Anları! Biri Saklandı, Diğer Kaçtı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu! En pahalısı 20 bin lira 15 yaşındaki çocuk, tartıştığı üvey babasını silahla vurarak öldürdü Ford Otosan'ın Gölcük fabrikasındaki yüzlerce işçi evlerinde karantinaya alındı Ezber bozan araştırma: Koronavirüs olanların en az 6 ay boyunca hastalığa tekrar yakalanma olasılığı çok düşük Hercai dizisinin Nigar'ı İnci Şen, Şener Şen'in kardeşi olduğu ortaya çıktı İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama: Kısıtlama yarın başlıyor "Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı Yüzde 95 etkili koronavirüs aşısı Türkiye'de 40 gönüllüye uygulandı! İlk sonuçlar tatmin edici