Cezaevinde rahatsızlanan Demirtaş'ın nefes almakta zorlandığı ortaya çıktı - Son Dakika

Cezaevinde rahatsızlanan Demirtaş'ın nefes almakta zorlandığı ortaya çıktı

10 gün önce

Edirne Cezaevi'de tutuklu bulunan Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi ve avukatı Ayşegül Demirtaş, ağabeyinin bilincinin kapandığını duyurdu. Demirtaş'ın göğüs sıkışması nedeniyle nefes almakta zorlandığı ortaya çıktı.

Cezaevinde bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın fenalaştığı ve kendisine acil olarak müdahale edildiği ortaya çıktı. Edirne F Tipi Cezaevinde tutulan Selahattin Demirtaş'ın kardeşi Aygül Demirtaş'ın duyurduğu olayı Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş da teyit etti.

BİLİNCİ KAPALI HALDE BULUNDU

Geçtiğimiz hafta salı günü yaşanan olayda Demirtaş fenalaşarak bilinci kapalı bir şekilde hücresinde bulundu. İlk müdahalenin ardından acilde Demirtaş'ın EKG'si çekilerek kapsamlı müdahale ve tedavi için kliniğe sevki istendi. Aradan geçen sürede Demirtaş'ın hastaneye sevk işlemi için henüz bir gelişme yaşanmadığı öğrenildi.

DEMİRTAŞ'IN RAHATSIZLIĞI NE?

Gündeme bomba gibi düşen olay sonrası herkes Demirtaş'ın rahatsızlığının ne olduğunu merak etmeye başladı. Demirtaş'ın kardeşi ve avukatı Ayşegül Demirtaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ağabeyinin göğüs sıkışmasına bağlı olarak nefes almakta güçlük çektiği öğrenildi.

Cezaevinde rahatsızlanan Demirtaş'ın nefes almakta zorlandığı ortaya çıktı
Haber Yayın Tarihi: 02.12.2019 04:52 Son Dakika

Yaşı küçük kızlara bekaret testi yapmayan doktor beraat etti
HDP il binası önünde oturma eylemi yapan kadının oğlu, PKK'dan nasıl kaçtığını anlattı Avukatlarla doktorlar ortalığı savaş alanına çevirdi Minik kız çocuğunun hayatını kaybettiği kaza kamerada!