Charlize Theron Böcekli Elbise Giydi - Son Dakika

Charlize Theron Böcekli Elbise Giydi

12.04.2016 14:46

Charlize Theron başrolünü üstlendiği The Hunstman: Winter's War adlı filminin galasına giydiği yarı transparan böcekli elbisesiyle damga vurdu.

40 yaşındaki Theron, yalnızca sade şıklığıyla değil; siyah elbisesinin yarı transparan paneli üzerindeki böcek desenleriyle de ilgi odağı oldu.

KIYAFET, ÜNLÜ MARKANIN İLKBAHAR KOLESKSİYONUNDAN

Christian Dior imzası taşıyan bu elbise firmanın 2016 ilkbahar koleksiyonundan. Güzel oyuncu bu galada bu ilginç tasarımlı elbisenin tanıtımını da üstlenmiş oldu.


Charlize Theron, kıyafetini bilek kısmında ince bağları olan yüksek ökçeli Louboutoin ayakkabılarla tamamladı.


2012 yılında çekilen aynı adlı serinin devamı olan The Hunstman; Winter's War'un yönetmen koltuğunda Cedric Nicolas-Troyan oturuyor. Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Emily Blunt filmin diğer yıldızları.

Charlize Theron Böcekli Elbise Giydi

Son Dakika Magazin Charlize Theron Böcekli Elbise Giydi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek