Son Dakika Haberleri: CHP'nin Tam Aday Listesi

CHP'nin Tam Aday Listesi

9 yıl önce

CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.

CHP'nin Tam Aday Listesi, System.String[]

CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.


Yüksek Seçim Kuruluna gönderilen liste şöyle:


Adana


1- Osman Faruk Loğoğlu


2- Ümit Özgümüş


3- Turgay Develi


4- Ali Demirçalı


5- Zeynep Canan Billor


6- Hüseyin Keser


7- Arif Sezer


8- Rıza Mete


9- Müzeyyen Şevkin


10- Mehmet Salıcı


11- Doğa Çiğdemoğlu


12- Orhan Toklu


13- Murat Öztanrıöver


14- Soner Anafarta


Adıyaman


1- Salih Fırat


2- Ali Coşkun


3- Zeynal Bakır


4- Murat Erdem


5- Mehmet Karahan


AfyonKARAHİSAR


1- Ahmet Toptaş


2- Hatice Gök


3- Bekir Kasap


4- Şerif Ceylan


5- Mehmet Tuğrul Akkuş


Ağrı


1- Seyfeddin Çelik


2- Selahattin Daşkaya


3- Şefika Öner


4- Kürşat Koç


Aksaray


1- Mahmut Öztürk


2- Özlem Güneş


3- Muammer Dilek


Amasya


1- Ramis Topal


2- Ali Özdemiroğlu


3- Devrim Ersoy


Ankara 1. Bölge


1- Süleyman Sencer Ayata


2- Mehmet Emrehan Halıcı


3- Emine ülker Tarhan


4- Aylin Nazlıaka


5- Bülent Kuşoğlu


6- Levent Gök


7- Emre Doğan


8- İlyas Güven Eroğlu


9- Veli Özdemir


10- Bayraktar Bayraktar


11- Necati Yılmaz


12- Faruk Özdemir


13- Aysin Tektaş keskin


14- Gamze Şengel


15- Engin Balım


16- Çetin Canbazoğlu


Ankara 2. Bölge


1- Ayşe Gülsün Bilgehan


2- İzzet Çetin


3- Sinan aydın Aygün


4- Gökhan Günaydın


5- Seyhan Erdoğdu


6- Ekrem Kerem Oktay


7- Alper Taşdelen


8- Alirıza Erbay


9- Ali Arif Özzeybek


10- Onur Bayar


11- Hüseyin Çelebi Ercan


12- Turhan İçli


13- Aykut Fındıkçı


14- Faruk Yıldırım


15- Cenk Küpeli


Antalya


1- Deniz Baykal


2- Osman Kaptan


3- Gürkut Acar


4- Yıldıray Sapan


5- Arif Bulut


6- Hakan Şimşek


7- Sevgi Doğan


8- Alican Deveci


9- Aydın Özer


10- Mihriye Bozbay


11- Osman Fevzi Orakçal


12- Mehmet Ali Yılmaz


13- Levent Kıldır


14- Ahmet Daloğlu


Ardahan


1- Ensar Öğüt


2- Metin Demir


Artvin


1- Uğur Bayraktutan


2- Yüksel Çorbacıoğlu


Aydın


1- Bülent Tezcan


2- Metin Lütfi Baydar


3- Osman Aydın


4- Ferda Çağlar Erkut


5- Hüseyin Yıldız


6- Mehmet Fatih Atay


7- Özlem Burcu Uğan Sevim


Balıkesir


1- Namık Havutça


2- Ayşe Nedret Akova


3- Haluk Ahmet Gümüş


4- Ahmet Akın


5- Hasan İşgüzar


6- Hüsnü Erol


7- İrfan Barış


8- Ömür Mustafa Boyuer


Bartın


1- Muhammet Rıza Yalçınkaya


2- Meliha Okutay


Batman


1- Faris Özdemir


2- Mehmet Can Avcı


3- Mehmet İhsan Erman


4- Vehbi Ağaya


Bayburt


1- Hacı Dursun Yaşaroğlu


Bilecik


1- Yaşar Tüzün


2- Sungur Turan


Bingöl


1- Zeki Korkutata


2- Süleyman Batga


3- Mesut Kayaoğlu


Bitlis


1- Hasan Dalkıran


2- Erol Çiriş


3- Zübeyir Yaşar


Bolu


1- Tanju Özcan


2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu


3- Hakkı Fidan


Burdur


1- Ramazan Kerim Özkan


2- Yakup Yıldız


3- Bayram Tekin


Bursa


1- Sena Kaleli


2- Turhan Tayan


3- İlhan Demiröz


4- Aykan Erdemir


5- Kemal Ekinci


6- Lale Karabıyık


7- Ali Semih Özsaraç


8- Salih Top


9- Yaşar Karagöz


10- Ulun Havva Kayı


11- Fatma Altay


12- Ahmet Aydın Akyol


13- Oğuz Altınok


14- Sevil Pamirol


15- Metin Çelik


16- Nurhayat Altaca


17- İnan Keser


18- Nuray Çohan


Çanakkale


1- Ali Sarıbaş


2- Mustafa Serdar Soydan


3- Bülent Öz


4- Ahmet Küçük


Çankırı


1- Muzaffer Cellat


2- Hasan Çelen


Çorum


1- Tufan Köse


2- Muharrem Bozdoğan


3- Cengiz Atlas


4- Haydar Kılıç


Denizli


1- Adnan Keskin


2- Melike Basmacı Kayhan


3- Adil Demir


4- Kazım Arslan


5- Huriye Çağlayan


6- Ali Kavak


7- Gülizar Biçer Karaca


Diyarbakır


1- Salih Sümer


2- Haşim Özkoyuncu


3- Daylan Karadaş


4- Vedat Şahbaz


5- Abdulmecit Tüt


6- Melik Aykız


7- Derya Erdemoğlu


8- Abdulselam Teğin


9- Özcan Kılıçkap


10- Feyru Yüksektepe


11- Bahri Yaprak


Düzce


1- Selçuk Yanmaz


2- Basri Karslıoğlu


3- İlknur Başak Tütüncü


Edirne


1- Recep Gürkan


2- Kemal Değirmendereli


3- Abdülbaki Topal


Elazığ


1- Ali Özcan


2- Mustafa Kemal Atikeler


3- Gökmen Ercan


4- Hülya Ülkü


5- Mustafa Ünsal Karatepe


Erzincan


1- Muharrem Işık


2- Erdoğan Özyalçın


Erzurum


1- Ahmet Hamdi Palandöken


2- Yaşettin Kışlak


3- Mehmet Sait Şimşek


4- Nurhan Banu Üner


5- İsmail Nardemir


6- Dursun Murat Çelikoğlu


Eskişehir


1- Bedii Süheyl Batum


2- Kazım Kurt


3- Gaye Usluer


4- Azmi Kerman


5- Muharrem Şenel


6- Muharrem Varlık


Gaziantep


1- Mehmet Şeker


2- İrfan Kaplan


3- Mehmet Gökdağ


4- Cennet Süzer


5- Bayram Yılmazkaya


6- Akif Ekici


7- Mahmut Kozbaş


8- Lütfü Demir


9- Yaşar Ağyüz


10- Naci Kılıç


11- Fehime Çifçi


12- Zihni Öztürk


Giresun


1- Selahattin Karaahmetoğlu


2- Aykut Gezmiş


3- Bülent Yener Bektaşoğlu


4- Nilay Pınar


Gümüşhane


1- Mutlu Gürler


2- Ercan Özdemir


Hakkari


1- Necmettin Yardımcı


2- Nurettin Çallı


3- Gürgin Tomris


Hatay


1- Mehmet Ali Ediboğlu


2- Mevlüt Dudu


3- Refik Eryılmaz


4- Hasan Akgöl


5- Nihad Matkap


6- Suzan Alhasoğlu


7- Hilmi Yarayıcı


8- Ali Oğuz


9- Ali Aslan


10- Yılmaz Şahutoğlu


Iğdır


1- Ekber Taner


2- Behman Gögce


Isparta


1- Ali Haydar Öner


2- İrfan Bakır


3- Tanseli Çakmak


4- Naci Yoldaş


İstanbul 1. BÖLGE


1- Gürsel Tekin


2- Osman Taney Korutürk


3- Mehmet Akif Hamzaçebi


4- Ayşe Eser Danışoğlu


5- Şafak Pavey


6- İhsan Özkes


7- Fatma Nur Serter


8- Mahmut Tanal


9- Müslim Sarı


10- Celal Dinçer


11- Kadir Gökmen Öğüt


12- Yakup Akkaya


13- Ayten Kayalıoğlu


14- Hasan Basri Özbek


15- Hüsnü Süslü


16- Hasan Uzunyayla


17- Osman Yazıcı


18- Hilal Dokuzcan


19- İhsan Güliz Kaptan


20- Hakan Erdemir


21- Mehtap Düzova


22- Ali Koç


23- Aras Arslan


24- Bahar Özay


25- Derya Şentürk


26- Emrah Köksal


27- Ali Yıldız


28- Murat Günel


29- Reşat Şahin Öztürk


30- Merih Türe


İstanbul 2. BÖLGE


1- Kemal Kılıçdaroğlu


2- Bihlun Tamaylıgil


3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu


4- Aydın Ağan Ayaydın


5- Sedef Küçük


6- Ercan Cengiz


7- Haluk Eyidoğan


8- Aykut Erdoğdu


9- Melda Onur


10- Bahri Sipahi


11- Çetin Soysal


12- İrfan Hüseyin Yıldız


13- Bülent Seyhan


14- Hüseyin Yaşar


15- Gülseren Onanç


16- Bayram Güven


17- Yasemin Öney Cankurtaran


18- Raif Balkaroğlu


19- Hakan Atalay


20- Seyfullah Beysülen


21- Özge Çağrı Toraman


22- Mari Gormezano


23- Cem Seymen


24- Müşerref Aksak


25- Bilge Koçkaya


26- Cem Cengiz Yılmaz


27- Kenan Malkoç


İstanbul 3. BÖLGE


1- Erdoğan Toprak


2- Umut Oran


3- Süleyman Çelebi


4- Osman Oktay Ekşi


5- Binnaz Toprak


6- Sabahat Akkiraz


7- Faik Tunay


8- Ali Özgündüz


9- Ferit Mevlüt Aslanoğlu


10- Muhammet Çakmak


11- Kenan Şimşek


12- Mehmet Ali Özpolat


13- Kamil Uğurlu


14- Bülent Kerimoğlu


15- Kutsiye Benan Baykal


16- Orhan Duran


17- Selami Özdemir


18- Bayramali Çeşmeci


19- Hüseyin Aydoğdu


20- Berrin Balcı


21- Derya Ekşi


22- Yeğane Güley


23- Emir Hüseyin Akın


24- Özge Utan


25- Turan Aydoğan


26- Taşkın Kılıç


27- Cevahir Kılıç


28- Tacettin Devran Çakmakçı


İzmir 1. BÖLGE


1- Şükran Güldal Mumcu


2- Rıza Mahmut Türmen


3- Oğuz Oyan


4- Musa Çam


5- Hülya Güven


6- Erdal Aksünger


7- Aydın Özcan


8- Turgay Bozoğlu


9- Adnan Erdil


10- Kazım Umdular


11- Seniye Nazik Işık


12- Ebru Okay


13- Şener Akdemir


İzmir 2. BÖLGE


1- Alaattin Yüksel


2- Mustafa Ali Balbay


3- Mehmet Ali Susam


4- Rahmi Aşkın Türeli


5- Aytun Çıray


6- Birgül Güler


7- Mustafa Moroğlu


8- Levent Eyipişiren


9- Elfin Tataroğlu


10- Levent Piriştina


11- Özcan Purçu


12- Hüseyin Sezer


13- Coşkun Çiflik


Kahramanmaraş


1- Durdu Özbolat


2- Ayhan Çiftarslan


3- Duran Özdal


4- Kibar Özdemir


5- Yaşar Güngör


6- Ramazan Burhan


7- Türkan Özbek


8- Mehmet Okuç


Karabük


1- Mustafa Eren


2- Erdoğan Dincel


Karaman


1- Fikret Ünlü


2- Osman Nuri Koçak


Kars


1- Naif Alibeyoğlu


2- Cengiz Daşdemir


3- Saffet Özdemir


Kastamonu


1- Bahri Gökçebay


2- Hasan Baltacı


3- Ayşenur Özden


Kayseri


1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu


2- Çetin Arık


3- Ali Paşa Tan


4- Türker Tok


5- Figen Alçı


6- Emin Yıldırım


7- Ömer Bayrak


8- İsmail Yavuz


9- Ali Kemal Açılkan


Kırıkkale


1- Yaşar Yılmaz


2- Rafet Ulusoy


3- Hacı Arap Karadurmuş


Kırklareli


1- Mehmet Siyam Kesimoğlu


2- Turgut Dibek


3- Türabi Kayan


Kırşehir


1- Cahit Gürses


2- Yılmaz Zengin


Kilis


1- Ertuğrul Kekeç


2- Cuma Dağlı


Kocaeli


1- Hurşit Güneş


2- Mehmet Hilal Kaplan


3- Haydar Akar


4- Ömer Kurtaş


5- Tuba Aydın


6- Turan Dumlu


7- Tahsin Tarhan


8- Mahmut Akyol


9- Ehlinaz Torun


10- Hamiyet Göksu


11- Çağlar Özdemir


Konya


1- Atilla Kart


2- Mehmet Topbaş


3- Mahir Dilek


4- Orçin Güney Çalık


5- Nurcan Birgül Öztürk


6- Durmuş Ali Karamut


7- Ali Tekiş


8- Hüseyin Kaya


9- Seher Avşar


10- Şeniz Kurtuluş


11- Kemal Mutlu


12- Arslan Üstündağ


13- Hüseyin Yağcı


14- Köksal Filorinalı


Kütahya


1- Şeref Han


2- Zeliha Aksaz Şahbaz


3- Şeref Doğan


4- Ruhsen kumdalı


5- Faruk Behram Soydan


Malatya


1- Veli Ağbaba


2- Ali Dağdelen


3- Dila Boztepe


4- Ekrem Dernek


5- Erol Bingöl


6- Güzide Yıldırım


Manisa


1- Hasan Ören


2- Özgür Özel


3- Sakine Öz


4- Mazlum Nurlu


5- Hasan Cahit Kaplan


6- Şahin Mengü


7- Muharrem Ekici


8- Mustafa Başgülşen


9- Abdullah Saka


10-Tur Yıldız Biçer


Mardin


1- Reşit Kılıç


2- Mustafa Kemal Tuğmaner


3- Muhammed Olğaç


4- Mehmet Beşer


5- Mehmet Çiftçi


6- Cemal Şahin


Mersin


1- Aytuğ Atıcı


2- Vahap Seçer


3- İsa Gök


4- Ali Rıza Öztürk


5- Necmi Doğan


6- Hüseyin Çamak


7- Mustafa Selçuk Dereli


8- Soner Yıldırım


9- Nursen Yücesoy Temizkan


10-Zehra Özyiğit


11-Teoman Yanık


Muğla


1- Tolga Çandar


2- Nurettin Demir


3- Ömer Süha Aldan


4- Emrah Doğu


5- Ali Arslan


6- Mustafa Öztürk


Muş


1- Serkan Demirel


2- Zihni Sayan


3- Mustafa Fırat


4- Fuat Kaya


Nevşehir


1- Bülent Yumuş


2- Atılgan Sert


3- Hilmi Bülent Tekiner


Niğde


1- Doğan Şafak


2- Ahmet Oğuz Özmen


3- Ömer Fethi Gürer


Ordu


1- İdris Yıldız


2- İdris Sami Tandoğdu


3- Şanser Eren


4- Gökhan Karayel


5- Emine Yücetürk


6- Süleyman Çelenk


Osmaniye


1- Baha Ünlü


2- Nihat Çerçi


3- Ünal Köksal


4- İrfan Erdem


Rize


1- Kenan Bıyık


2- Başar Cumbur


3- Hatice Nesrin Sarı


Sakarya


1- Engin Özkoç


2- Gürkan Canol


3- Raşit Dünya


4- Ayça Taşkent


5- Ecevit Keleş


6- Ümit Usal


7- Melek Gürevin


Samsun


1- Ahmet Haluk Koç


2- Ahmet İhsan Kalkavan


3- Kemal Zeybek


4- Fatma Necile Çokay


5- Cengiz Sezgin


6- Osman Zümrüt


7- Mehmet Atalay


8- Müşfik Veysel Erdoğan


9- Orhan Aykanat


Siirt


1- Mehmet Muhdi Koyuncu


2- Kamile Balcı


3- Abdullah Hezer


Sinop


1- Engin Altay


2- Abdullah Şişek


Sivas


1- Malik Ecder Özdemir


2- Metin Keskin


3- Etem Erdal Erşan


4- Baki Çoban


5- Bülent Renda Deniz


Şanlıurfa


1- Ferhat Karataş


2- Süleyman Gök


3- İbrahim Hatipoğlu


4- Naile Şükran Yalçın


5- Güler Yılmaz


6- Ahmet Tekiner


7- Fatma Öztay


8- Abdülkerim Çakmak


9- Ömer Faruk Atbinici


10-Türkan Ayas


11-Mehmet Ekinbaş


12-Mehmet Özçelik


Şırnak


1- Kıydem Ökten


2- Osman Yeren


3- Hişyar Budak


4- Sadun Sezer


Tekirdağ


1- Faik Öztrak


2- Candan Yüceer


3- Emre Köprülü


4- Gülferah Güral


5- Şerafettin Kurt


6- Ayhan Civan


Tokat


1- Orhan Düzgün


2- Cevat Atılgan


3- Fedai Toyran


4- Esat Erdönmez


5- Sinan Yavuz Yavaş


Trabzon


1- Mehmet Volkan Canalioğlu


2- Ali Türen Öztürk


3- Sedat Gözaçan


4- Güzide Uzun


5- Ahmet Kaya


6- Ali Koç


Tunceli


1- Kamer Genç


2- Hüseyin Aygün


Uşak


1- Dilek Akagün Yılmaz


2- Mustafa Aydın


3- Erol Gilim


Van


1- Zahir Kandaşoğlu


2- Mehmet Acar


3- Abdulbari Melek


4- Selim Karakuş


5- Sabriye Çabuker


6- Şahin Efendioğlu


7- Nurettin Erörs


8- Niyazi Çınak


Yalova


1- Muharrem İnce


2- Alaattin Fitoz


Yozgat


1- Ali Ayık


2- Ali Keven


3- Burhan Sarıarslan


4- Ergün Ersoy


Zonguldak


1- Mehmet Haberal


2- Ali İhsan Köktürk


3- Neriman Posbıyık


4- Erol Sarıal


5- Ünal Demirtaş - ANKARA

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2011 07:40 Kaynak: AA



O pankartı gören sürücüler kornaya basmadı, gürültü bıçak gibi kesildi
Milli Eğitim Bakanlığı, tepki çeken Atatürk'ü anma etkinliğine inceleme başlattı İmamoğlu'nu hedef aldıktan sonra İBB'den çıkarılan Murat Kazanasmaz, Polis Radyosu'nda Genel Koordinatör oldu