Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ahmet Aydın haberleri, Ahmet Aydın son dakika, son dakika Ahmet Aydın

Son Dakika Ahmet Aydın Haberleri

Son dakika Ahmet Aydın haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ahmet aydın haberleri anında burada.


 • 14.11.2023 14 Kas 11:54 ZONGULDAK-AFGAN MADENCİNİN YAKILDIĞI OLAYDA KAN DONDURAN İFADELER

  ZONGULDAK-AFGAN MADENCİNİN YAKILDIĞI OLAYDA KAN DONDURAN İFADELER ZONGULDAK'ta kaçak maden ocağında fenalaştıktan sonra ormanda yanmış cesedi bulunan Afganistan uyruklu Vezir Mohammed Nourtani'nin (50) ölümüyle ilgili soruşturmada tutuklanan kaçak maden ocağı sahipleri Hakan Körnöş (45), Enver Gideroğlu (33) ve Körnöş'ün kuzeni Ahmet Aydın (51) ile adli...

 • 14.11.2023 14 Kas 11:39 Afgan madenciyi yakan şüpheliler ifadesinde her şeyi itiraf etti

  Afgan madenciyi yakan şüpheliler ifadesinde her şeyi itiraf etti Zonguldak'ta kaçak maden ocağında fenalaşan Afgan işçiyi ormana götürüp benzin dökerek yakan işletme sahiplerinin ifadeleri kan dondurdu. Madenin kaçak olduğu için durumu 112'ye bildirmediklerini belirten şüpheliler, cesetten kurtulmak için yaktıklarını itiraf etti.

 • 13.11.2023 13 Kas 19:12 Zonguldak'ta Yanmış Ceset Olayında 3 Kişi Tutuklandı

  Zonguldak'ta Yanmış Ceset Olayında 3 Kişi Tutuklandı Zonguldak'ta yanmış cesedi bulunan Afgan madenci Vezir Mohammad Nourtani'nin ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 6 şüpheliden 3'ü tutuklandı. Enver Gideroğlu, Hakan Körnüş ve Ahmet Aydın 'nitelikli kasten öldürme' suçundan tutuklandı. Diğer 3 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • 08.11.2023 08 Kas 11:00 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Mersin Valisi'ni ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Mersin Valisi'ni ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında bakanlık kurumlarındaki çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Ziyarete Adana Valisi, Aksaray Valisi, İl Jandarma Komutanı ve AK Parti İl Başkanı da katıldı.

 • 27.10.2023 27 Eki 16:19 Deprem Bölgesinde İstihdamı Artırmak İçin Yeni Müjdeler Açıklanacak

  Deprem Bölgesinde İstihdamı Artırmak İçin Yeni Müjdeler Açıklanacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Ahmet Aydın, deprem bölgesinde istihdamı arttırmak için esnaf, işçi ve işveren için yeni müjdeler açıklanacağını söyledi. İş-Kur ve SGK kanalıyla deprem bölgesine ciddi katkılar sağlandığını belirten Aydın, işbaşı eğitim ile ilgili yeni bir yönetmelik taslağının hazırlandığını ve istihdamı artıracak yeni müjdelerin yakın zamanda duyurulacağını ifade etti.

 • 27.10.2023 27 Eki 16:04 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Aydın Adıyaman'da konuştu Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Aydın Adıyaman'da konuştu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, "Yeni çalışmalarımız var, yönetmelik taslağı hazırlanıyor şu anda.

 • 21.10.2023 21 Eki 09:38 Bartın'da 400 maden işçisi için kura çekimi yapıldı

  Bartın'da 400 maden işçisi için kura çekimi yapıldı Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) alınacak 400 maden işçisi için Bartın'da kura çekimi töreni düzenlendi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, törende konuşmalar yaparak madencilik sektörünün önemini vurguladı. Kura çekimi sonucunda işe alınacak maden işçileri büyük mutluluk yaşadı.

 • 20.10.2023 20 Eki 17:57 Karabük'te 100 İşçi Kura ile Alındı

  Karabük'te 100 İşçi Kura ile Alındı Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından alınacak 100 maden işçisi için Karabük'te kura töreni düzenlendi. Törene bakan yardımcıları, TTK Genel Müdürü ve vatandaşlar katıldı. Konuşmalarda madencilerin çabaları takdir edilirken, İsrail'e tepki gösterildi. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi.

 • 20.10.2023 20 Eki 17:03 TTK'ya 400 maden işçisi için kura çekimi yapıldı

  TTK'ya 400 maden işçisi için kura çekimi yapıldı Bartın'da Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) alınacak 400 maden işçisi için kura çekimi töreni düzenlendi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, madenciliğin sanayileşme sürecinde en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biri olduğunu belirtirken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan ise güçlü bir ülke olmanın enerjide bağımsızlıkla mümkün olduğunu vurguladı. Kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi ve isimleri çıkan maden işçileri büyük mutluluk yaşadı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 14:26 Antalya'da Minibüsün Çarptığı Yaya Yaralandı

  Antalya'da Minibüsün Çarptığı Yaya Yaralandı Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen kazada, minibüsün çarptığı yaya yaralandı. Kaza sonucunda yaralanan Ahmet Aydın, Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı ve hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

 • 01.08.2023 01 Ağu 11:32 Karabük Valisi Ankara'da ziyaretlerde bulundu

  Karabük Valisi Ankara'da ziyaretlerde bulundu Karabük Valisi Fuat Gürel, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sevim Sayım Madak, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü emekli tümgeneral Sadık Piyade'yi ziyaret etti.

 • 22.07.2023 22 Tem 00:10 Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Zonguldak'ta maden ocağını ziyaret etti

  Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Zonguldak'ta maden ocağını ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Zonguldak'a gelerek TTK Kozlu Müessesse Müdürlüğü'ne bağlı maden ocağına inerek işçilerle bir araya geldi. Aydın, madencilerle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca, TTK'ya 2 bin işçi alımı konusunda çalışma yapılacağını belirtti.

 • 21.07.2023 21 Tem 22:49 Bakan Yardımcısı Aydın, yerin 425 metre altındaki maden ocağında işçilerle görüştü

  Bakan Yardımcısı Aydın, yerin 425 metre altındaki maden ocağında işçilerle görüştü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdür Vekili Muharrem Kiraz, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil ve diğer ilgililerle birlikte TTK Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağına inerek maden işçileriyle görüştü. Aydın, madencilerle sohbet etti, çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve kömür işçileriyle yemek yedi. Konuşmasında, yer altı maden işlerinde çalışanların çalışma şartlarında iyileştirmeler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirten Aydın, ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdelemiş olduğu 2 bin maden işçisi alımını en kısa sürede gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade etti.

 • 21.07.2023 21 Tem 14:23 Amelebirliği'nin 100. Yıl Kutlamalarında 2 Bin İşçi Alımı Müjdesi Verildi

  Amelebirliği'nin 100. Yıl Kutlamalarında 2 Bin İşçi Alımı Müjdesi Verildi Amelebirliği'nin 100. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen kutlama programında Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Cumhurbaşkanı tarafından 2 bin işçi alımı müjdesinin verildiğini açıkladı. Programda ayrıca halk oyunları gösterisi yapıldı ve resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Bakan Yardımcısı Aydın, TTK ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yaşadığı şartlar nedeniyle ihtiyaç doğrultusunda ileriki zamanlarda işçi alımının olabileceğini belirtti.

 • 21.07.2023 21 Tem 13:12 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, belde belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer hazır bulundu. AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Bakan Aydın'a madenci heykeli hediye etti. Ziyaret kapalı olarak gerçekleşti.

 • 18.07.2023 18 Tem 23:13 Ünye'de düzenlenen En Benzer Türkiye İkizler Yarışması'nda 42 ikiz yarıştı

  Ünye'de düzenlenen En Benzer Türkiye İkizler Yarışması'nda 42 ikiz yarıştı Ordu'nun Ünye ilçesinde düzenlenen En Benzer Türkiye İkizler Yarışması, 42 ikizin katılımıyla gerçekleşti. Yarışmada, Türkiye'nin en benzer ikizleri belirlendi ve ödülleri verildi. Yarışmaya ülke dışından da katılım oldu ve bu yıl katılımın daha fazla olduğu belirtildi.

 • 13.07.2023 13 Tem 11:37 AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı: İnatlaşma ilçeye zarar veriyor

  AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı: İnatlaşma ilçeye zarar veriyor AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin arasında inatlaşma yaşandığını ve bu durumun ilçeye zarar verdiğini savundu. Aydın, Soyer'in Yetişkin'in belediye başkanlığını kabul etmesi gerektiğini belirtti ve geçen sürede hizmet alamadıklarını öne sürdü. Ayrıca, Soyer'in Seferihisar halkının malı olan Teos Yazarlar Evi'ni satın alarak kaynak aktardığını ve tartışmalı borçların küçük bir kısmının ödendiğini ancak tesisin bugün İzmir Büyükşehir Belediyesine ait bir şirkete tahsis edileceği endişesini dile getirdi.

 • 21.06.2023 21 Haz 14:20 Mantar zehirlenmesi ölümcül olabilir: Uzmanlar uyarıyor

  Mantar zehirlenmesi ölümcül olabilir: Uzmanlar uyarıyor Mantar zehirlenmesinin ölümcül sonuçlara yol açabileceği konusunda uyarılarda bulunan uzmanlar, doğadan toplanan mantarların tüketilmemesi gerektiğini ve marketlerdeki kültür mantarının tercih edilmesi gerektiğini belirtiyor. Mantar zehirlenmesi belirtilerinin hemen ortaya çıkmadığına dikkat çeken uzmanlar, özellikle kalp ve karaciğer hastalarının bu zehirlenmeden kurtulmasının daha zor olduğunu vurguluyor.

 • 23.05.2023 23 May 15:10 AK Parti heyeti baraj inşaatlarını inceledi

  AK Parti heyeti baraj inşaatlarını inceledi AK Parti milletvekilleri ve teşkilat yöneticileri, Adıyaman'da yapımı devam eden baraj inşaatlarını inceledi.

 • 16.05.2023 16 May 11:01 AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman halkına teşekkür etti

  AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman halkına teşekkür etti Ahmet Aydın, Adıyaman halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye sahip çıktığını vurgulayarak teşekkür etti. Seçim sonuçlarına göre milletin umudu yine AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan olmuştur. Aydın, Adıyamanlıların desteğiyle ülkemizi şaha kaldıran Cumhurbaşkanı ve kadrolarının yanında olacağına inancını dile getirdi.

 • 24.04.2023 24 Nis 11:37 Adıyaman'a Orman Fidanlık Müdürlüğü kuruldu

  Adıyaman'a Orman Fidanlık Müdürlüğü kuruldu AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'a Orman Fidanlık Müdürlüğünün korulduğunu açıkladı.

 • 26.02.2023 26 Şub 17:18 AK PARTİ'Lİ AYDIN ADIYAMAN'DA PLANLANAN 14 BİN KONTEYNERLİK ALAN VAR

  AK PARTİ'Lİ AYDIN ADIYAMAN'DA PLANLANAN 14 BİN KONTEYNERLİK ALAN VAR AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Şu anda Adıyaman'da konteyner olarak belirlenen 17 alanımız var. Planlanan 14 bin konteynerlik alan var. Bu sayı, gelen talepler doğrultusunda artabilir dedi.

 • 08.02.2023 08 Şub 13:18 Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldı

  Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldı Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldıADIYAMAN Depremin vurduğu Adıyaman'ın Besni ilçesinde enkaz altında kalan Ahmet Aydın ve oğlu Yusuf, 54 saat sonra kurtarıldı.

 • 08.02.2023 08 Şub 12:05 Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldı

  Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldı Depremin vurduğu Adıyaman'ın Besni ilçesinde enkaz altında kalan Ahmet Aydın ve oğlu Yusuf, 54 saat sonra kurtarıldı.

 • 06.02.2023 06 Şub 22:40 Milletvekili Ahmet Aydın ile Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, depremden etkilenen Adıyaman'daki durumu değerlendirdi

  Milletvekili Ahmet Aydın ile Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, depremden etkilenen Adıyaman'daki durumu değerlendirdi AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından Adıyaman'daki durumu değerlendirdi.

 • 01.02.2023 01 Şub 14:52 Milletvekili Aydın: "Adıyaman şantiyeye döndü"

  Milletvekili Aydın: 'Adıyaman şantiyeye döndü' TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'ın hizmetle kendi iktidarları döneminde tanıştığını belirterek, "Adıyaman şantiye alanına döndü" dedi.

 • 21.01.2023 21 Oca 10:30 PROF. DR. AHMET AYDIN: İLAÇ KULLANMAK PROFESYONELLİK GEREKTİRİR

  PROF. DR. AHMET AYDIN: İLAÇ KULLANMAK PROFESYONELLİK GEREKTİRİR İlaç kullanmanın profesyonellik gerektirdiğini söyleyen Prof. Dr. Ahmet Aydın, 'İlaç kullanımında bilinmesi gereken en önemli noktalardan biri hastalarımızın kendi başlarına ya da kulaktan dolma tavsiyelerle ilaç kullanmamasıdır.

 • 20.01.2023 20 Oca 14:25 KOCAELİ'DE ZİNCİRLEME KAZA 4 ARAÇ ÇARPIŞTI 7 YARALI

  KOCAELİ'DE ZİNCİRLEME KAZA 4 ARAÇ ÇARPIŞTI 7 YARALI KOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde D-100 Karayolu'nda aniden yavaşlayan trafikte 4 aracın çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.

 • 13.01.2023 13 Oca 13:54 "Kuşaklama Kanalı Projesi" hizmete girdi

  'Kuşaklama Kanalı Projesi' hizmete girdi AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, kentte yapımı devam eden yatırımlara ilişkin, "Bildiğimiz gördüğümüz sorunlara anında neşter vuruyor ve çözümler geliştiriyoruz.

 • 12.01.2023 12 Oca 17:20 TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri HAVELSAN'ı ziyaret etti

  TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri HAVELSAN'ı ziyaret etti TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet, HAVELSAN'ı ziyaret etti.

 • 09.01.2023 09 Oca 15:16 Başkan Aydın, Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

  Başkan Aydın, Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

 • 31.12.2022 31 Ara 15:01 Seferihisarlı balıkçılara yılın son müjdesi AK Parti'den

  Seferihisarlı balıkçılara yılın son müjdesi AK Parti'den Seferihisarlı balıkçılara yılın son müjdesi AK Parti'den AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile birlikte Seferihisar'da faaliyet gösteren su ürünleri kooperatiflerinin yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın,...

 • 22.12.2022 22 Ara 14:01 Başkan Aydın: "Adıyaman Kuyulu Organize Sanayi Bölgesi hayırlı olsun"

  Başkan Aydın: 'Adıyaman Kuyulu Organize Sanayi Bölgesi hayırlı olsun' TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Kuyulu Organize Sanayi Bölgesi'nin kuruluş sicilinin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca onaylandığını açıkladı.

 • 16.12.2022 16 Ara 21:18 KAZADA ÖLEN 3 ARKADAŞ SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI

  KAZADA ÖLEN 3 ARKADAŞ SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI KOCAELİ'nin Karamürsel ilçesinde, kavşaktan hatalı dönüş yapan hafif ticari araca tankerin çarpması sonucu yaşamlarını kaybeden 3 genç kız arkadaş son yolculuklarına uğurlandı.

 • 16.12.2022 16 Ara 15:15 Kazada ölen çocukluk arkadaşları Ayşegül, Miray ve Feyza toprağa verildi (2)

  Kazada ölen çocukluk arkadaşları Ayşegül, Miray ve Feyza toprağa verildi (2) TANKER SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDIKocaeli'nin Karamürsel ilçesinde çocukluk arkadaşı olan 3 genç kız Ayşegül Yılmaz, Miray Kesici ve Feyza Gökgün'ün hayatını kaybettiği trafik kazasında gözaltına alınan tanker sürücüsü Ahmet Aydın, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • 01.12.2022 01 Ara 14:33 Deve gribi, zatürre ve böbrek yetmezliğine neden oluyor

  Deve gribi, zatürre ve böbrek yetmezliğine neden oluyor Medipol Mega Üniversite Hastanesi Dahiliye Bölümü'nden Uzm. Dr. Ahmet Aydın, deve gribinin, diğer adıyla MERS'in ateş, burun akıntısı, öksürük, nefes darlığı semptomlarıyla ortaya çıktığını belirterek, "Birçok hastada zatürre ve böbrek yetmezliği gibi ciddi komplikasyonlar gelişir.

 • 26.11.2022 26 Kas 16:46 Başkan Aydın sandık başkanları toplantısına katıldı

  Başkan Aydın sandık başkanları toplantısına katıldı Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, mahalle sandık başkanları toplantısına katıldı.

 • 28.10.2022 28 Eki 13:43 Milletvekili Aydın'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

  Milletvekili Aydın'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

 • 05.10.2022 05 Eki 17:50 Yenişehir Ticaret Borsası'nın yeni başkanı Ahmet Aydın oldu

  Yenişehir Ticaret Borsası'nın yeni başkanı Ahmet Aydın oldu Yenişehir Ticaret Borsası seçimlerinin kazananı Ahmet Aydın oldu.

 • 30.09.2022 30 Eyl 09:04 AK Parti Adıyaman Milletvekili Aydın, Kahta'da gençlerle buluştu

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aydın, Kahta'da gençlerle buluştu AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta ilçesinde düzenlenen "Gençliğin Sorunları ve Çözüm Önerileri" programında gençlerle bir araya geldi.

 • 31.08.2022 31 Ağu 08:34 Başkan Aydın, sahadaki talepleri bakanlık ve yetkililere ileterek çözüyor

  Başkan Aydın, sahadaki talepleri bakanlık ve yetkililere ileterek çözüyor TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, saha çalışmaları sonrasında tespit edilen sorun ve ihtiyaçların çözümü için ilgili bakan ve yetkililerle görüşüyor.

 • 01.08.2022 01 Ağu 14:26 Adıyaman'a tarımsal zararların karşılanması için 20 milyon TL ödeme

  Adıyaman'a tarımsal zararların karşılanması için 20 milyon TL ödeme TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'da meydana gelen don ve dolu afetlerinden dolayı tarımsal zararların karşılanması adına 20 milyon TL bütçenin aktarıldığını söyledi.

 • 26.07.2022 26 Tem 15:35 Gölbaşı şehir içi asfaltlama çalışmaları başladı

  Gölbaşı şehir içi asfaltlama çalışmaları başladı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde şehir içi asfaltlama çalışmaları kesilen kurban ve yapılan dualarla başladı.

 • 06.07.2022 06 Tem 20:07 Kahta Nissibi Yolu yıl sonunda hizmete giriyor

  Kahta Nissibi Yolu yıl sonunda hizmete giriyor Kahta Nissibi Yolu yıl sonunda hizmete giriyorKahta arasındaki duble yol çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yolun bu yıl sonunda hizmete gireceğini söyledi.

 • 06.07.2022 06 Tem 10:01 Kahta-Nissibi yolu yıl sonunda hizmete giriyor

  Kahta-Nissibi yolu yıl sonunda hizmete giriyor Nissibi-Kahta arasındaki duble yol çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yolun bu yıl sonunda hizmete gireceğini söyledi.

 • 05.07.2022 05 Tem 16:01 Başkan Aydın: "İstiyoruz ki köylerimiz içme suyunu bedelsiz karşılasın"

  Başkan Aydın: 'İstiyoruz ki köylerimiz içme suyunu bedelsiz karşılasın' TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, İl Genel Meclisinin bütçesinde GES Projelerine ciddi bir ödenek ayrıldığını belirterek, "İstiyoruz ki köylülerimiz bedelsiz veya düşük bedel ile içme suyuna kullansın" dedi.

 • 05.07.2022 05 Tem 15:11 Köprülü kavşak inşaatı başlıyor

  Köprülü kavşak inşaatı başlıyor TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın ve beraberindekiler Hastane Kavşağına yapılacak olan köprülü kavşak alanında incelemelerde bulunarak, firma yetkililerinden bilgi aldı.

 • 02.06.2022 02 Haz 16:22 Milletvekili Aydın'dan Kahta'ya millet bahçesi müjdesi

  Milletvekili Aydın'dan Kahta'ya millet bahçesi müjdesi TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta ilçesine millet bahçesi müjdesini vererek açıklamalarda bulundu.

 • 30.05.2022 30 May 12:11 Ürkmez Sanayi Sitesi için Ankara'dan Seferihisar'a özel heyet

  Ürkmez Sanayi Sitesi için Ankara'dan Seferihisar'a özel heyet İzmir'in Seferihisar ilçesindeki Ürkmez'e, yeni bir sanayi sitesi kurulması için çalışma başlatan AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın'ın çabaları sonuç verdi.

 • 29.05.2022 29 May 14:31 Vali Yardımcısı Mehmet Yasin Erkan'ın mutlu günü

  Vali Yardımcısı Mehmet Yasin Erkan'ın mutlu günü Adıyaman Vali Yardımcısı Mehmet Yasin Erkan, hayatını Esra Karaköse ile birleştirdi.

Advertisement