Son dakika Çelebi haberleri, Çelebi son dakika, son dakika Çelebi

Son Dakika Çelebi Haberleri

Son dakika Çelebi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son çelebi haberleri anında burada.

 • 00:59 Mevlana'nın 22. kuşak torunu Manisa'daki törene katıldı Mevlana'nın 22. kuşak torunu Manisa'daki törene katıldı

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Mevlana Hazretleri'nin Veladet Merasimi' konulu tören kapsamında, Mevlana'nın 22. kuşak torunu Esin Çelebi Bayru'yu ağırladı.

 • 18:42 Beton kalıbının çökmesi sonucu bir inşaat işçisi yaralandı Beton kalıbının çökmesi sonucu bir inşaat işçisi yaralandı

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde inşaatta beton kalıbının çökmesi sonucu bir işçi yaralandı.

 • 18:40 Borsada günlük işlemler (1) Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 17:03 Dünya Beyaz Baston Körler Bağımsızlık ve Güvenlik Günü Dünya Beyaz Baston Körler Bağımsızlık ve Güvenlik Günü

  Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi, Dünya Beyaz Baston Körler Bağımsızlık ve Güvenlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 • 16:42 Bakan Kurum'a 'Fahri Doktor' Unvanı Verildi Bakan Kurum'a 'Fahri Doktor' Unvanı Verildi

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Senatosu tarafından alınan kararla Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a "Fahri Doktor" ünvanı verildi.

 • 14:12 Bakan Kurum: Yeşil dönüşüme liderlik eden bir ülke olmak istiyoruz Bakan Kurum: Yeşil dönüşüme liderlik eden bir ülke olmak istiyoruz

  İZMİR'de 30 Ekim 2020'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde çalışmaları nedeniyle İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanı verilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 749 deprem konutunun kasım ayı içerisinde teslim edileceğini açıkladı.

 • 13:23 Borsada günün ilk yarısı (1) Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 13:03 Görme engelli yönetici, makam aracı bisikletle diğer engellilere örnek oluyor Görme engelli yönetici, makam aracı bisikletle diğer engellilere örnek oluyor

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı Engelli ve Yaşlılar Şubesinin görme engelli müdürü Yusuf Çelebi, hem sağlıklı yaşamak hem de farkındalık oluşturmak için makam aracı olarak bisiklet kullanıyor.

 • 12:46 Kurum: 'Tüm mazlumlar Türkiye'yi beklemektedir' Kurum: "Tüm mazlumlar Türkiye'yi beklemektedir"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde "Fahri Doktora" unvanı verildi.

 • 12:30 Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: 'Konutlar, depremin yıl dönümünde teslim edilemeye başlanacak' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Konutlar, depremin yıl dönümünde teslim edilemeye başlanacak"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Konutlar, depremin yıl dönümünde teslim edilemeye başlanacak" "2053 yılında net sıfır emisyon" İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde kendisine fahri doktora takdim edilen törende konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, deprem konutlarının...

 • 12:26 Bober: 'İki ülke arasında köprü olmak istiyoruz' Bober: "İki ülke arasında köprü olmak istiyoruz"

  Adana Rus Dili, Kültür, Danışmanlık, Gelişim ve İşbirliği Derneği (ADAGRAD) açıldı.

 • 12:05 PROF. DR. DEMİRDAL: TURKOVAC AŞISI OLANLAR 6 AY TAKİP EDİLECEK PROF. DR. DEMİRDAL: TURKOVAC AŞISI OLANLAR 6 AY TAKİP EDİLECEK

  TURKOVAC'ın Faz-3 çalışması kapsamında gönüllülere uygulanmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Tuna Demirdal, "Aşı olan gönüllülerin 6 ay boyunca antikor düzeyi kontrol edilecek.

 • 11:08 Mimar Sinan'ın kalfalık eserindeki zeka izleri yüzyıllara meydan okuyor Mimar Sinan'ın kalfalık eserindeki zeka izleri yüzyıllara meydan okuyor

  Klasik Osmanlı Mimarisinin en önemli örneklerinden birisi ve Mimar Sinan'ın kalfalık eseri olan Süleymaniye Camisi, alt tarafındaki tünellerle yazları serin, kışları sıcak olurken, o dönem kandillerden çıkan islerin toplandığı mühendislik harikası is odası ile 464 yıldır ihtişamını koruyor.

 • 09:55 Fikri olan girişimcilere 200 bin TL hibe desteği Fikri olan girişimcilere 200 bin TL hibe desteği

  İklim değişikliği ile mücadele kapsamında, Türkiye ekonomisi ve sanayisinin yeşil dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (TÜBİTAK BiGG) Yeşil Büyüme Çağrısına başvurular devam ediyor.

 • 08:25 Muğla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Orhan Tavlı Başkanlığında yapıldı Muğla İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Orhan Tavlı Başkanlığında yapıldı

  Muğla Valisi Orhan Tavlı Başkanlığında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi B Salonunda İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.

 • 14.10.2021 14 Eki 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek, Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluşacak, Karatekin Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı açılışına katılacak ve Taş Mescid'i ziyaret edecek.

 • 14.10.2021 14 Eki 18:31 Borsada günlük işlemler (1) Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 14.10.2021 14 Eki 18:05 Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Bursa'da hazırlıklar başladı Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Bursa'da hazırlıklar başladı

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa'nın "2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti" seçildiğini hatırlatarak, sürecin ocak ayında Türk dünyası ülkeleri kültür bakanlarının katılımıyla düzenlenecek toplantıyla başlayacağını bildirdi.

 • 14.10.2021 14 Eki 13:36 Dolar/TL kuru: Ekonomistler Merkez Bankası'ndaki görev değişikliği ve kur hakkında ne düşünüyor? Dolar/TL kuru: Ekonomistler Merkez Bankası'ndaki görev değişikliği ve kur hakkında ne düşünüyor?

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Merkez Bankası'nda iki başkan yardımcısı ve bir Para Politikası Kurulu üyesini görevden almasının ardından Türk lirasının değeri, tarihin en düşük seviyesine geriledi.

 • 14.10.2021 14 Eki 13:33 Borsada günün ilk yarısı (1) Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 14.10.2021 14 Eki 11:19 Veysel Eroğlu'ndan DPÜ'ye ziyaret Veysel Eroğlu'ndan DPÜ'ye ziyaret

  Afyonkarahisar Milletvekili ve eski bakan Veysel Eroğlu, Kütahya Valisi Ali Çelik ve beraberindeki heyetle Dumlupınar Üniversitesine yaptığı ziyarette Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal'la bir araya geldi.

 • 14.10.2021 14 Eki 10:59 Son dakika haberleri! Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Şener'den obezite hastalarına aşı uyarısı Açıklaması Son dakika haberleri! Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Şener'den obezite hastalarına aşı uyarısı Açıklaması

  Gelen son dakika haberlerine göre Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alper Şener, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı, 12 yaş üstü obezite hastalarının mutlaka aşı yaptırması gerektiğini söyledi.

 • 14.10.2021 14 Eki 00:25 Galatasaray Kulübü İstişare Komitesi ilk kez toplandı Galatasaray Kulübü İstişare Komitesi ilk kez toplandı

  Galatasaray Kulübü İstişare Komitesi'nin ilk toplantısında, kulüp başkanı Burak Elmas, sarı-kırmızılı kulüpte görev yapmış önceki başkanlar, ikinci başkanlar ve divan kurulu başkanları bir araya geldi.

 • 13.10.2021 13 Eki 18:38 Borsada günlük işlemler (1) Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 13.10.2021 13 Eki 18:27 Galatasaray Yüksek İstişare Kurulu ilk kez toplandı Galatasaray Yüksek İstişare Kurulu ilk kez toplandı

  - Galatasaray Spor Kulübü Yüksek İstişare Kurulu ilk kez toplandı.

 • 13.10.2021 13 Eki 18:26 Galatasaray Yüksek İstişare Kurulu ilk kez toplandı Galatasaray Yüksek İstişare Kurulu ilk kez toplandı

  Galatasaray Spor Kulübü Yüksek İstişare Kurulu'nun ilk toplantısında kulüpte görev almış önceki başkanlar, ikinci başkanlar ve divan kurulu başkanları bir araya geldi.

 • 13.10.2021 13 Eki 15:30 Giresun'da öğrencilerin barınma ihtiyaçları için yurt kapasitesi artırıldı Giresun'da öğrencilerin barınma ihtiyaçları için yurt kapasitesi artırıldı

  Giresun'da, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı KYK yurtlarında yatak kapasitesinin 7 bin 255'e yükseltildiği bildirildi.

 • 13.10.2021 13 Eki 13:43 Borsada günün ilk yarısı (1) Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 13.10.2021 13 Eki 12:58 BAKAN ÖZER: SİSTEM YÜZ YÜZE EĞİTİM MEKANİZMASINI BAŞARILI İŞLETİYOR BAKAN ÖZER: SİSTEM YÜZ YÜZE EĞİTİM MEKANİZMASINI BAŞARILI İŞLETİYOR

  MİLLİ Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Covid-19 nedeniyle kapalı okul bulunmadığını belirterek, "Sistemde hiçbir problem yok. Sistem başarılı bir şekilde yüz yüze eğitim mekanizmasını işletiyor.

 • 13.10.2021 13 Eki 12:54 'Ata Kimya' markasıyla üretim yapan liseden 5 milyon liralık ciro "Ata Kimya" markasıyla üretim yapan liseden 5 milyon liralık ciro

  Samsun Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojisi Bölümü'nde "Ata Kimya" markasıyla üretilen temizlik ve hijyen ürünlerinden geçen yıl yaklaşık 5 milyon liralık ciro elde edildi.

 • 13.10.2021 13 Eki 11:27 PROF. DR. ÇİFTDOĞAN: ÇOCUKLARDA AŞILAMA ÇOK ÖNEMLİ PROF. DR. ÇİFTDOĞAN: ÇOCUKLARDA AŞILAMA ÇOK ÖNEMLİ

  İZMİR Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Dilek Yılmaz Çiftdoğan, son dönemde çocuklarda Covid-19 vakalarının arttığını belirtip, aşılamanın çok önemli olduğunu söyledi.

 • 13.10.2021 13 Eki 11:02 Hastanede Kovid-19 tedavisi gören gençten yaşıtlarına 'aşı olun' çağrısı Hastanede Kovid-19 tedavisi gören gençten yaşıtlarına "aşı olun" çağrısı

  İzmir'de yeni tip koronavirüs teşhisi konulan ve hastanedeki tedavinin ardından sağlığına kavuşan 16 yaşındaki Süleyman Ata Kutal, aşı pişmanlığı yaşadığını belirterek gençlere aşılarını olma tavsiyesinde bulundu.

 • 13.10.2021 13 Eki 11:02 Kırklareli bağcılıkta eski günlerine dönmek istiyor Kırklareli bağcılıkta eski günlerine dönmek istiyor

  Kırklareli'nin geçmişteki gibi "üzüm şehri" namıyla yeniden anılması için yürütülen çalışmalar kapsamında ilde bağ alanı giderek genişliyor.

 • 12.10.2021 12 Eki 18:39 Borsada günlük işlemler (1) Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 12.10.2021 12 Eki 15:32 Kocaeli'de cinayet sanığına müebbet hapis talebi Kocaeli'de cinayet sanığına müebbet hapis talebi

  Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bir kişinin tabancayla vurularak öldürülmesine ilişkin tutuklu yargılanan sanığın müebbet hapisle cezalandırılması istendi.

 • 12.10.2021 12 Eki 14:28 Son dakika haberleri... Oğluyla birlikte uyuyan arkadaşını öldürmüştü, hakkında istenen ceza belli oldu Son dakika haberleri... Oğluyla birlikte uyuyan arkadaşını öldürmüştü, hakkında istenen ceza belli oldu

  Gelen son dakika haberine göre Oğluyla birlikte uyuyan arkadaşını öldürmüştü, hakkında istenen ceza belli oldu Kocaeli'de cezaevinden çıktıktan sonra yanına sığındığı arkadaşını, oğluyla birlikte uyuduğu sırada öldüren sanık hakkında müebbet hapis istendi.

 • 12.10.2021 12 Eki 14:01 Borsada günün ilk yarısı (1) Borsada günün ilk yarısı (1)

  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 12.10.2021 12 Eki 13:53 Tarihte bu kadarı görülmedi! Amasya'da ağaçtan toplanan elmalar bir türlü bitmiyor Tarihte bu kadarı görülmedi! Amasya'da ağaçtan toplanan elmalar bir türlü bitmiyor

  Amasya'da yapılan elma hasadında tarihin en bereketli dönemlerinden biri yaşanıyor. Üreticiler, ağaçların elma dolu olduğunu ve topla topla bitmediğini dile getirdi. Geçen yılki rekolte de şimdiden aşıldı.

 • 12.10.2021 12 Eki 13:48 Başkan Arslan muhtarlarla buluştu Başkan Arslan muhtarlarla buluştu

  Balıkesir'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, başkan yardımcıları ile birlikte ilçedeki 47 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

 • 12.10.2021 12 Eki 13:37 Son Dakika | Oğluyla birlikte uyuyan arkadaşını öldürmüştü, hakkında istenen ceza belli oldu Son Dakika | Oğluyla birlikte uyuyan arkadaşını öldürmüştü, hakkında istenen ceza belli oldu

  Son dakika haberleri: Kocaeli'de cezaevinden çıktıktan sonra yanına sığındığı arkadaşını, oğluyla birlikte uyuduğu sırada öldüren sanık hakkında müebbet hapis istendi.

 • 12.10.2021 12 Eki 10:59 Kovid-19'u nakil kalbiyle yendi Kovid-19'u nakil kalbiyle yendi

  İzmir'de 2 yıl önce kalp nakli olan 48 yaşındaki Nihat Aldırma, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı verdiği mücadelede gördüğü tedavi ile yeniden rahat bir şekilde nefes almaktan mutluluk duyuyor.

 • 12.10.2021 12 Eki 00:59 Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmaları devam ediyor Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmaları devam ediyor

  Şahinbey Belediyesi, şehrin trafiğini rahatlatmak ve ulaşımı kolaylaştırmak adına Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • 12.10.2021 12 Eki 00:59 Dünyaca ünlü Maher Zain Esenler'de konser verdi Dünyaca ünlü Maher Zain Esenler'de konser verdi

  Esenler Belediyesi Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu açılış programları kapsamında dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain sahne aldı.

 • 11.10.2021 11 Eki 20:32 Mevlit pilavı 15 kişiyi zehirledi Mevlit pilavı 15 kişiyi zehirledi

  Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde mevlitte dağıtılan etli pilavdan yiyen 15 kişi, zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvurdu.

 • 11.10.2021 11 Eki 18:43 TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Merkez Bankasının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Merkez Bankasının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer, "Merkez Bankasının itibarı üzerinden bir algı yaratma çabasını ve gayretini kabul etmemiz mümkün değil. Merkez Bankası Türkiye'dir.

 • 11.10.2021 11 Eki 18:32 Borsada günlük işlemler (1) Borsada günlük işlemler (1)

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

 • 11.10.2021 11 Eki 17:53 Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'daki laboratuvarın açılışını online yaptı Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'daki laboratuvarın açılışını online yaptı

  Son dakika gündem haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'daki laboratuvarın açılışını online yaptı Türkiye'de 50 Araştırma-Geliştirme laboratuvarından birine sahip olan Samsun Atakum Mesleki ve Tekniki Lisesindeki Kalite Kontrol Analiz Laboratuvarının açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın online olarak...

 • 11.10.2021 11 Eki 17:38 Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'nin ziyaretleri Memleket Partisi Genel Başkanı İnce'nin ziyaretleri

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Sakarya'nın Erenler ve Adapazarı ilçelerinde temaslarda bulundu.

 • 11.10.2021 11 Eki 17:00 Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmaları devam ediyor Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmaları devam ediyor

  Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmaları devam ediyor Şahinbey Belediyesi, şehrin trafiğini rahatlatmak ve ulaşımı kolaylaştırmak adına Boğaziçi Bulvarı ikinci etap çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • 11.10.2021 11 Eki 15:06 Turkovac, İzmir'de gönüllülere uygulanmaya başlandı Turkovac, İzmir'de gönüllülere uygulanmaya başlandı

  SAĞLIK Bakanlığı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ve Erciyes Üniversitesi iş birliğiyle geliştirilen 'Turkovac Faz 3' çalışması kapsamında gönüllü vatandaşlara İzmir'de de ilk kez uygulanmaya başlandı.

Advertisement