Son Dakika Haberleri: CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı'ndan "Ezan Türkçe Okunmalı" Diyen Öztürk Yılmaz'a Sert Sözler

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı'ndan "Ezan Türkçe Okunmalı" Diyen Öztürk Yılmaz'a Sert Sözler

3 ay önce

AK Parti'nin Türkiye genelinde en çok oyu aldığı ilçelerin başında gelen Sultanbeyli'de CHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten Murat Kantekin, isim vermeden "Ezan Türkçe okunmalı" çıkışıyla tepki çeken Öztürk Yılmaz'ı sert sözlerle eleştirdi.

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat Kantekin, isim vermeden "Ezan Türkçe okunmalı" çıkışıyla tepki çeken ve parti disiplinine sevk edilen CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'a sert sözlerle yüklendi.

"ÇIKMAYIN KARDEŞİM O KANALLARA"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Kantekin, "Çıkmayın kardeşim o kanallara! Kanal yandaş, sunucu yandaş, katılımcılar yandaş... CNN Türk, NTV, Habertürk gibi kanalların tek amacı AKP dışı seçmene AKP algısı yürütmek" ifadelerini kullandı.

"NİYE BENİM İĞNEYLE BULDUĞUM OYU KALDIRIP ATIYORSUNUZ?"

Açıklamalarının devamında isim vermeden Öztürk Yılmaz'ı hedef alan Kantekin, "Niye benim Sultanbeyli'de iğneyle bulduğum oyu kaldırıp atıyorsunuz? Millet aç, işsiz, borçlu... Gündem bu" sözleriyle çıkıştı. Kantekin'in Öztürk Yılmaz'ı hedef alan tweeti, çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

İşte Kantekin'in o paylaşımı;

"Ezan Türkçe Okunmalı" Diyen CHP'li Öztürk Yılmaz'dan Tek Cümlelik Savunma!
Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı İzdivaç Programını, 'Türkiye Şehit Verdi, Siz Burada Oynadınız' Diyerek Terk Eden Damat Adayı İsyan Etti

Japonya, Binlerce Yabancı İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu