Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika CNN Türk haberleri, CNN Türk son dakika, son dakika CNN Türk

Son Dakika Cnn Türk Haberleri

Son dakika Cnn Türk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son cnn türk haberleri anında burada.


 • Dün Dün 13:00 KYK Yurtlarında 800 Bin Depremzede Misafir Edildi

  KYK Yurtlarında 800 Bin Depremzede Misafir Edildi Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurtlarında 800 bin depremzedenin misafir edildiğini söyledi. Bakan Bak, deprem felaketinin ardından yapılan çalışmalara ve gönüllülerin özverisine değindi.

 • 04.12.2023 04 Ara 13:59 Gönüllülük Hikayeleriyle Kalpleri Isıtanlara Kızılay'dan Ödül

  Gönüllülük Hikayeleriyle Kalpleri Isıtanlara Kızılay'dan Ödül Kızılay, iyilik hikayeleriyle toplumda fark yaratarak gönüllülük hareketinin parçası haline gelen iyilikseverleri, üçüncü kez düzenlediği Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödülleri’yle onurlandırdı. Afet hikayelerine yer verilen törene Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da katıldı. Kahramanmaraş depremlerinde yaptıkları iyilikler ve gönüllülük çalışmalarıyla ödüle layık görülenlerin hikayeleri törende duygu dolu anlar yaşattı.

 • 04.12.2023 04 Ara 11:28 İSTANBUL-TÜRK KIZILAYI'NIN KIRMIZI YELEK ULUSLARARASI GÖNÜLLÜLÜK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ

  İSTANBUL-TÜRK KIZILAYI'NIN KIRMIZI YELEK ULUSLARARASI GÖNÜLLÜLÜK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ TÜRK Kızılay'ının fark yaratan iyilikseverleri onurlandırdığı 'Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödülleri'nin 3'üncüsü düzenlendi.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:31 Enflasyon üzerinden tek tek hesaplandı! İşte asgari ücrette zam senaryoları

  Enflasyon üzerinden tek tek hesaplandı! İşte asgari ücrette zam senaryoları Asgari ücret pazarlığı için geri sayım başladı. Bu yıl maaşlara 1 kez zam yapılacağını belirten hükümet, işçiyi enflasyona ezdirmeyeceğini de her fırsatta vurguluyor. Sosyal Güvenlik Uzmanı Emin Yılmaz, enflasyon üzerinden yaptığı hesaplama ile asgari ücrette zam senaryolarını anlattı. Zam oranının yüzde 35 ile 50 arasında değişebileceğini belirten Yılmaz, maaşların da 15.422 ila 17.103 lira arasında bir rakam olabileceğini söyledi. İşte asgari ücretteki zam senaryoları...

 • 02.12.2023 02 Ara 11:11 Seçil Erzan, Arda Turan'a 3 saatte 33 milyon liralık krediyi nasıl çıkardı? Banka bile şaşırmış

  Seçil Erzan, Arda Turan'a 3 saatte 33 milyon liralık krediyi nasıl çıkardı? Banka bile şaşırmış Banka şube müdürü Seçil Erzan'ın ''Fatih Terim Fonu'' adı altında futbol dünyasını dolandırdığı davada yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kredi olarak çektiği parayı bile Erzan'a verdiğini söyleyen Arda Turan'a 3 saatte nasıl 33 milyon liralık kredinin verildiğine dair yazışmalar ortaya çıktı. Yazışmalarda banka iç kontrol yetkilisinin miktarı fazla bularak ne için kullanılacağını sorduğu görülüyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 19:16 Filistin İçin Gazeteci Dayanışması Platformu, medya atölyesi düzenledi

  Filistin İçin Gazeteci Dayanışması Platformu, medya atölyesi düzenledi Filistin İçin Gazeteci Dayanışması Platformu, Duyarlı Medya Derneği ve Rami Kütüphanesi işbirliğiyle 'İşgale Karşı Söylem İnşası' konulu medya atölyesi gerçekleştirildi. Atölyede Filistin ve İsrail'in sosyal ve coğrafi yapısı, işgal tarihi ve politik yapı, güvenlik ve savaş muhabirliği, haber dili ve söylem inşası gibi konular ele alındı. Atölyeye akademisyenler, yazarlar, araştırmacılar ve gazeteciler konuşmacı olarak katıldı.

 • 22.11.2023 22 Kas 11:03 Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu! Yıldızlar geçidine dönen gecede Haberler.com ödülün sahibi oldu

  Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu! Yıldızlar geçidine dönen gecede Haberler.com ödülün sahibi oldu Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül törenine çok sayıda ünlü isim katıldı. Gecede Haberler.com da ''Yılın Haber Portalı'' ödülüne layık görüldü.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:20 İsrailli gazeteci tehdit eden İsrailli serbest bırakıldı

  İsrailli gazeteci tehdit eden İsrailli serbest bırakıldı İsrail'in Gazze Şeridi sınırında yer alan Sderot kentinde görev yapan TRT Haber sunucusu Fuat Kozluklu başta olmak üzere bölgedeki Türk gazetecileri tehdit eden İsrailli, polise yapılan şikayetin ardından serbest bırakıldı. Kozluklu, tehdit eden kişinin ruhsatsız silah taşıdığını belirtirken, 15 gün boyunca temas kurmama şartıyla serbest bırakıldığını ifade etti.

 • 21.11.2023 21 Kas 00:39 İsrailli tarafından ölümle tehdit edilen TRT Haber sunucusu Kozluklu yaşadıklarını AA'ya anlattı Açıklaması

  İsrailli tarafından ölümle tehdit edilen TRT Haber sunucusu Kozluklu yaşadıklarını AA'ya anlattı Açıklaması MUSTAFA DEVECİ/DİLARA KARATAŞ/MELİKE PALA - İsrail'in "soykırımını" Gazze Şeridi sınırı yakınındaki Sderot kentinden Türk halkına duyurmaya çalışan TRT Haber sunucusu Fuat Kozluklu, kendisinin İsrailli bir kişi tarafından Türkçe ölümle tehdit edildiğini belirterek, "Bence Gazze'deki...

 • 17.11.2023 17 Kas 10:25 Hamas'ın elindeki İsrailli rehinelerin ailelerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup

  Hamas'ın elindeki İsrailli rehinelerin ailelerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup Hamas tarafından esir alınan İsrailli rehinelerin anneleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazarak ''Bölgenin büyük güçlerinden birinin liderisiniz. İnsani müdahalede bulunmanızı istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

 • 15.11.2023 15 Kas 12:36 Olayın aslı ne? Fil görüldüğü öne sürülen köyün muhtarı da sessizliğini bozdu

  Olayın aslı ne? Fil görüldüğü öne sürülen köyün muhtarı da sessizliğini bozdu Ardahan'da bir çoban karşısına çıktığını ileri sürdüğü filin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Fil fotoğrafı kısa sürede yayılırken, jandarma ekipleri bölgeye giderek fil aramıştı. Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, çobanın çektiği fil fotoğrafının gerçek olmadığını açıkladı. Olayın yankıları sürerken bir açıklama da filin görüldüğü iddia edilen köyün muhtarından geldi.

 • 13.11.2023 13 Kas 09:43 Meteoroloji'den İstanbul için uyarı: Yağış öğlen saatlerinde şiddetini artıracak, montsuz dışarı çıkmayın

  Meteoroloji'den İstanbul için uyarı: Yağış öğlen saatlerinde şiddetini artıracak, montsuz dışarı çıkmayın Meteoroloji ve AKOM'un uyarıları sonrası İstanbul'da beklenen yağış başlarken, sağanağın yurt genelinde bugün Batı ve Kuzey'de etkili olması bekleniyor. Yağmurun İstanbul'da öğlen saatlerinde şiddetini artıracağını ve su baskını ile dere taşkını riskinin bulunduğunu ifade eden meteorolojik kaynaklar, sıcaklığın akşam saatlerinde 10 dereceye kadar düşeceğini belirtip ''Montsuz, kazaksız ve yağmurluksuz dışarı çıkmayın'' uyarısında bulundu.

 • 11.11.2023 11 Kas 13:04 Ticaret Bakanı Ömer Bolat: İşsizlik oranı yüzde 9,1'e geriledi

  Ticaret Bakanı Ömer Bolat: İşsizlik oranı yüzde 9,1'e geriledi Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Türkiye İş Ahlakı Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, işsizlik oranının yüzde 9,1'e gerilediğini ve bu rakamın en düşük seviye olduğunu belirtti. Ayrıca, piyasa denetimleri ve gözetimlerinin devlet tarafından yapıldığını ve önümüzdeki torba yasada cezaların artırılacağını söyledi.

 • 07.11.2023 07 Kas 14:54 Canlı yayınında ilginç anlar! Hakan Fidan ile Blinken'ın tokalaşmasından olay başka yerlere gitti

  Canlı yayınında ilginç anlar! Hakan Fidan ile Blinken'ın tokalaşmasından olay başka yerlere gitti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye'ye gelen ABD Dışişleri Bakanı Blinken'ın sarılma hamlesini boşa çıkarıp sadece elini sıktı. Olayın yankıları sürerken CNN Türk canlı yayınında sunucu ile Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak o anları canlandırdı. Bu esnada ortaya ilginç görüntüler çıktı.

 • 04.11.2023 04 Kas 10:30 İfade veren Engin ve Dilan Polat suçlamaları reddederek sadece ticari yaptıklarını söyledi

  İfade veren Engin ve Dilan Polat suçlamaları reddederek sadece ticari yaptıklarını söyledi Salı günü gözaltına alınan Engin ve Dilan Polat'ın aralarında bulunduğu 18 kişi sabah erken saatlerinde adliyeye sevk edildi. Çift sorguda haklarındaki suçlamaları reddederek sadece ticaret yaptıklarını ve vergilerini ödediklerini söyledi.

 • 02.11.2023 02 Kas 11:37 DOSYA HABER - Kıtaları birleştiren İstanbul Maratonu 45. yılında

  DOSYA HABER - Kıtaları birleştiren İstanbul Maratonu 45. yılında Dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonu İstanbul Maratonu, 45'inci yılında Cumhuriyet coşkusuyla "Yüzyılın Koşusu" temasıyla koşulacak.

 • 01.11.2023 01 Kas 11:25 CNN TÜRK Ekim Ayında En Çok İzlenen Haber Kanalı Oldu

  CNN TÜRK Ekim Ayında En Çok İzlenen Haber Kanalı Oldu CNN TÜRK, 'İlk bilen siz olun' sloganıyla son dakika gelişmelerini, en doğru analizleri ve doğru tespitleri izleyiciye aktaran bir haber kanalı olarak ekim ayında da en çok izlenen haber kanalı oldu. Haberin olduğu her yerde yaptığı canlı yayınlar ve son dakika gelişmeleri ile adından söz ettiren CNN TÜRK, yaz döneminde AB ve ABC1 gruplarında yüksek izlenme oranlarına sahip olmuştu. Ekim ayında ise AB, ABC1 ve total kategorilerinde prime time da en çok izlenen haber kanalı oldu ve rakiplerini geride bıraktı.

 • 28.10.2023 28 Eki 15:18 TBMM Başkanı Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (2) TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Filistin'e her alanda, her platformda destek verilmesi milli bir sorumluluğumuzdur.

 • 28.10.2023 28 Eki 14:17 TBMM Başkanı Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (1) TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhuriyet'in 100. yılına ilişkin, "Bu seneki yıl dönümü, çok özel bir yıl dönümü. Bunun için de bütün kurumlar, kuruluşlar, 100. yıl coşkusuna ortak olmak için büyük gayret sarf ediyor.

 • 13.10.2023 13 Eki 22:05 1. Türkiye Kristal Ödülleri Töreni'nde Gözde İsimler Buluştu

  1. Türkiye Kristal Ödülleri Töreni'nde Gözde İsimler Buluştu Crowne Plaza İstanbul Harbiye Otel'de gerçekleşen 1. Türkiye Kristal Ödülleri Töreni'nde sanat, medya, spor ve iş dünyasının gözde isimlerinin katılımıyla misafirlerinden tam puan aldı. Başarılı televizyoncu Gökay Kalaycıoğlu ve Survivor'un unutulmaz yarışmacısı Sema Aydemir sunduğu gecede sürprizlerin ardı arkası kesilmedi. Tören, BHT Clinic İstanbul Tema Hastanesi ana sponsorluğunda gerçekleşti ve Türkiye'nin en prestijli isimlerine ödüller verildi. Gecenin teması, sosyal sorumluluk projesi olan Kistik Fibrozis hastaları yararına oldu. Sanatçı, basın ve spor dallarında ödüle layık görülen isimler de geceye damga vurdu.

 • 13.10.2023 13 Eki 18:11 TÜRKİYE VE AZERBAYCAN ORTAK MEDYA PLATFORMU İSTANBUL'DA TANITILDI

  TÜRKİYE VE AZERBAYCAN ORTAK MEDYA PLATFORMU İSTANBUL'DA TANITILDI DEMİRÖREN Haber Ajansı ve Azerbaycan merkezli Trend Uluslararası Haber Ajansı'nın ortak projesi olarak geliştirilen 'www.dhapress.com' Şuşa'dan sonra bu kez de İstanbul'da tanıtıldı.

 • 12.10.2023 12 Eki 21:48 TRABZON VALİSİ YILDIRIM: HEYELAN VE SEL BASKINLARI KONUSUNDA NEREDEYSE 1'İNCİ SIRADAYIZ

  TRABZON VALİSİ YILDIRIM: HEYELAN VE SEL BASKINLARI KONUSUNDA NEREDEYSE 1'İNCİ SIRADAYIZ TRABZON'da Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen 'Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık' Konferansı'nın (ICEARC'23) açılışında konuşan Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, 'Belki Trabzon depremzede olma ve depremlere uğrama konusunda 3 ve 4'üncü derece kılınabilir ama heyelan ve...

 • 04.10.2023 04 Eki 12:28 SGK uzmanı canlı yayında asgari ücret zammı için rakam verdi: 15 bin TL'nin altında olma ihtimali yok

  SGK uzmanı canlı yayında asgari ücret zammı için rakam verdi: 15 bin TL'nin altında olma ihtimali yok Asgari ücretliler yeni yıl zammını heyecanla beklerken, yapılacak artışla ilgili ipuçları da gelmeye başladı. Asgari ücret zammıyla ilgili enflasyon üzerinden hesaplama yapan Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Kaya, ''Asgari ücretin 15 bin TL'nin altında olma ihtimali yok.'' dedi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 19:06 Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği yarışmanın galiplerine ödülleri takdim edildi

  Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği yarışmanın galiplerine ödülleri takdim edildi Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından düzenlenen '27. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nda ödül alan isimlere törenle ödülleri verildi. Törene Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Türkiye Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın ve Yayın Dairesi Başkanı Oğuz Göksu, Azerbaycan Medya Kalkınma Ajansı Direktörü Ahmet İsmayılov ve Azerbaycan Basın Konseyi Başkanı Reşat Mecit gibi isimler katıldı. Anadolu Ajansı (AA) ise 8 ödül alarak büyük bir başarı elde etti.

 • 25.09.2023 25 Eyl 09:43 Demirören Medya Lisesi öğrencileri '1923' müzikalini izledi

  Demirören Medya Lisesi öğrencileri '1923' müzikalini izledi 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemine başlayan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) öğrencileri, hafta sonu '1923' müzikalini izledi.

 • 24.09.2023 24 Eyl 12:41 GGC'nin ödül töreninde İhlas Medya'ya 7 ödül

  GGC'nin ödül töreninde İhlas Medya'ya 7 ödül Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nin (GGC) bu yıl 37'ncisini düzenlediği "Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri" sahiplerine verildi.

 • 24.09.2023 24 Eyl 12:10 Sezgin Tanrıkulu: "Bu Ağır Ortamda Hakikatten ve Onları Ortaya Çıkarmaktan Vazgeçmeyelim"

  Sezgin Tanrıkulu: 'Bu Ağır Ortamda Hakikatten ve Onları Ortaya Çıkarmaktan Vazgeçmeyelim' CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin 37. Geleneksel Yılın Başarılı Gazeteci Ödülleri töreninde; “Diyarbakır Barosu olarak en büyük bedellerden birini Tahir Elçi'yi kaybederek ödedik. Özgür basında çalışan insanlar, gazeteciliğin bedelini yaşamlarıyla, hapisle ödediler. Hakikat mücadelesi ne olursa olsun bu coğrafyada bitmez. Ama şu bilinsin ki sizler olmadan bizler de olmayız. Bundan sonra da mutlaka dayanışma içinde olacağız. Bu ağır ortamda hakikatten ve onları ortaya çıkarmaktan vazgeçmeyelim" dedi.

 • 23.09.2023 23 Eyl 22:53 Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri Sahiplerine Verildi Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 'Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri' töreninde ödüller sahiplerine takdim edildi. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, gazetecilere destek çağrısında bulunarak, depremzedelerin yaşadığı sıkıntıların aşılması için devletin bir destek paketi çıkarmasını beklediklerini belirtti. GGC Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ceylan ise Diyarbakır'ın önemli bir basın merkezi olduğunu vurgulayarak, ödül alan gazetecilerin cesaret ve fedakarlıklarını takdir ettiklerini ifade etti.

 • 20.09.2023 20 Eyl 11:37 8. Anadolu Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu

  8. Anadolu Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından düzenlenen 8. Anadolu Medya Ödülleri'nin kazananları açıklandı. Yerel ve ulusal medyada ödüle layık görülen isimler ve kuruluşlar jürinin değerlendirmeleri sonucunda belirlendi. Ödül töreninde AYD Başkanı Sinan Burhan, jüri üyelerine ve katılımcılara teşekkür etti. Kazananlar arasında Semra Şimşek, Bahtiyar Ersoy, Yiğit Can Yalçın, Fatma Akar, Seçil Tekin, Lider gazetesi, Tarık Yılmaz, Pusula Gazetesi, Muğla Türk TV, Yerel Van Haber, Şerife Türkeş, Haber Dairesi, Aksu TV, Hrt Akdeniz, Vuslat Anadolu, Esra Gezginci, Zafer Şahin, Ahmet Hakan Coşkun, Yavuz Donat, Deniz Gürel, Fevzi Çakır, Furkan Aktepe, Şermin Dural, Furkan Çalışkan, Murat Çiçek, Hürriyet Ankara Eki, Ali İhsan Karahasanoğlu, Murat Alan, Taha Dağlı, Tabii, TGRT, Mehmet Barlas ve Adem Metan yer aldı.

 • 17.09.2023 17 Eyl 14:51 Meteoroloji Mühendisi ve Müzisyen Gökhan Abur Hayatını Kaybetti

  Meteoroloji Mühendisi ve Müzisyen Gökhan Abur Hayatını Kaybetti Yüksek Meteoroloji Mühendisi ve müzisyen Gökhan Abur, 80 yaşında hayatını kaybetti. Abur, yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu. Cenazesi Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. Abur, mesleğini seven ve herkese yardım eden bir kişi olarak tanınıyordu.

 • 16.09.2023 16 Eyl 15:36 Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı: (2) Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, seçmeli dersleri azaltmadıklarını, kaldırmadıklarını ama kategorize ettiklerini belirterek, "Dedik ki çocuğumuz yani matematik, fizik, kimyayı değil de seçmeli ders olarak bunlardan sadece bir tanesini seçsin.

 • 16.09.2023 16 Eyl 15:19 Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı: (1) Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen adaylarına yapılması planlanan mülakatla ilgili, "Öğretmenler KPSS sonrasında mülakat notuna göre atanıyorlar.

 • 16.09.2023 16 Eyl 12:06 Milli Eğitim Bakanı Tekin: Türkiye'de 790 bin Suriyeli öğrenci var

  Milli Eğitim Bakanı Tekin: Türkiye'de 790 bin Suriyeli öğrenci var Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, katıldığı canlı yayında ''Türkiye'de kaç tane Suriyeli öğrenci var?'' sorusuna yanıt verdi. Ülkede eğitim gören 977 bin yabancı öğrenci olduğunu belirten Bakan Tekin, ''790 bini Suriyeli'' dedi.

 • 16.09.2023 16 Eyl 10:25 Öğretmen atamalarında sistem değişiyor! Mülakat ve KPSS yarı yarıya etkili olacak

  Öğretmen atamalarında sistem değişiyor! Mülakat ve KPSS yarı yarıya etkili olacak Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, katıldığı canlı yayında öğretmen atamalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mülakat tartışmalarıyla ilgili konuşan Bakan Tekin, atama sisteminin değiştirilmesi gerektiğini belirterek, ''Mevcut düzenlemede KPSS puanı ve mülakatla atanıyor. Şu an yüzde 100 mülakat skoruyla atanıyor öğretmen. Biz yüzde 50-50 yapmak istiyoruz. KPSS yüzde 50, mülakat yüzde 50.'' dedi.

 • 16.09.2023 16 Eyl 07:45 Emekliye 100. yıl ikramiyesi geliyor! Masadaki rakam 5 bin lira

  Emekliye 100. yıl ikramiyesi geliyor! Masadaki rakam 5 bin lira Emekliler maaşlarına yapılacak düzenlemeyi heyecanla beklerken, milyonlara bir sefere mahsus ikramiye verilmesi de gündemde. Hükümetin temmuz zammından memnun olmayan emeklilerin gönlünü almak için Cumhuriyet'in 100. yılı nedeniyle 29 Ekim'de bir seferlik ikramiye vereceği konuşuluyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı uzmanlarının hazırlık yaptığı öğrenilirken, verilecek miktarın 5 bin lira olacağı söyleniyor.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:24 Cübbeli Ahmet Hoca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda yaşadığı tartışmayı anlattı

  Cübbeli Ahmet Hoca, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda yaşadığı tartışmayı anlattı Cübbeli Ahmet Hoca, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefon üzerinden yaşadığı tartışmayı anlattı. Tartışma, Cübbeli Ahmet Hoca'nın geçmişte ''Çocuklarınızı İmam Hatip'e değil, düz ortaokul ve liselere gönderin'' şeklindeki ifadeleri üzerine çıktı. Cübbeli Ahmet Hoca, Erdoğan'ın kendisine ''Böyle konuşursan 1 milyon 300 bin İmam Hatipli var, bunlar seni sevmez'' dediğini belirtti. Cübbeli Ahmet Hoca, bu sözlere ''Sevmesinler, ben kimse tarafından sevilmek için konuşmuyorum'' yanıtını verdi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 15:44 Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği '27. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu

  Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği '27. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından düzenlenen '27. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması'nda ödül töreni Bakü'de yapılacak. Anadolu Ajansı (AA) kameramanları da birçok kategoride ödül kazandı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 13:57 Akşener: "Biz Her Yerde Ayrı Gireceğiz İstanbul ve Ankara Dahil"

  Akşener: 'Biz Her Yerde Ayrı Gireceğiz İstanbul ve Ankara Dahil' İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlere ilişkin “Biz her yerde ayrı gireceğiz, İstanbul ve Ankara dahil. Ben de katılıyorum buna. Şimdi bunu Genel İdare Kurulumuza getireceğim” dedi. Akşener, “İstanbul’un ve Ankara’nın altılı masadaki eski ortağınızın partisi tarafından kaybedilmesini göze alıyor musunuz” sorusu üzerine “Hepsini göze alıyoruz. Öyle adaylar çıkaracağız ki belki bizimki seçilecek” diye konuştu.

 • 05.09.2023 05 Eyl 11:39 Cübbeli Ahmet Hoca'ya canlı yayında yüzüğünün ve bastonunun fiyatı soruldu

  Cübbeli Ahmet Hoca'ya canlı yayında yüzüğünün ve bastonunun fiyatı soruldu Yaptığı ilginç çıkışlarla adından söz ettiren Cübbeli Ahmet Hoca'ya konuk olduğu canlı yayında bastonunun ve yüzüğünün fiyatı soruldu. Cübbeli bu soruya ''Yüzüğüm pahalı değil işçiliği var. Altın değil, gümüşü de 4-5 gram. Bastonu da Medine'den hediye getirdiler'' yanıtını verdi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 11:24 Fenerbahçe ve Beşiktaş haberini okuyan spikerin gafı Sivasspor camiasını ayağa kaldırdı: Nefretle kınıyoruz

  Fenerbahçe ve Beşiktaş haberini okuyan spikerin gafı Sivasspor camiasını ayağa kaldırdı: Nefretle kınıyoruz Sivasspor, CNN Türk kanalında Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldukları ve Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nü 1-0 yendiği maçla ilgili olarak spiker ''Yüzümüz güldü'' demesine tepki gösterdi. Kulüpten yapılan açıklamada, ''Anadolu'nun iki güzide takımını tıpkı yabancı bir takıma karşı alınmış galibiyet gibi anlatan program yapımcılarını ve sunucusunu bu taraflı ve yanlı söylemlerinden dolayı nefretle kınıyoruz.'' ifadelerini kullandı.

 • 05.09.2023 05 Eyl 00:23 Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün ilk uçuş tarihini açıkladı

  Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün ilk uçuş tarihini açıkladı Baykar'ın Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Teknofest alanında yeni geliştirdikleri hava aracı Bayraktar TB3 hakkında önemli bir demeç verdi. TB3'ün ilk uçuşunun hemen festivalden sonra gerçekleşeceği belirtildi.

 • 04.09.2023 04 Eyl 19:00 ABD'den Erdoğan-Putin görüşmesine ilişkin ilk sözler: Rusya'yı tahıl anlaşmasını uygulamaya çağırıyoruz, Türkiye'ye minnettarız

  ABD'den Erdoğan-Putin görüşmesine ilişkin ilk sözler: Rusya'yı tahıl anlaşmasını uygulamaya çağırıyoruz, Türkiye'ye minnettarız Soçi'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmeye ilişkin ABD'den ilk açıklama geldi. ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Rusya'yı tahıl anlaşmasını uygulamaya çağırıyoruz. ABD ve Birleşmiş Milletler Türkiye'ye minnettar.'' ifadelerine yer verildi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 15:21 Ekotürk Tv'de Life Style Programı Yayın Hayatına Devam Ediyor

  Ekotürk Tv'de Life Style Programı Yayın Hayatına Devam Ediyor Uzun yıllardır ekranlarda yer alan Life Style Programı, Ekotürk Tv'de çalışma hayatının nabzını tutmaya devam edecek. Programda sağlıktan ekonomiye, ticaretten hukuka birçok konu izleyicilerle buluşacak.

 • 30.08.2023 30 Ağu 11:30 Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinin perde arkası! Yerel seçimde 3 büyükşehir MHP'ye bırakılabilir

  Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinin perde arkası! Yerel seçimde 3 büyükşehir MHP'ye bırakılabilir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti ve 50 dakika görüştü. Bu sürpriz ziyaret, Ankara kulislerinde hareketlilik yarattı. Erdoğan ve Bahçeli arasında geçen görüşme hakkında kulislerde çeşitli iddialar ortaya atıldı. Görüşmenin detayları CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Cenova tarafından aktarıldı.

 • 29.08.2023 29 Ağu 18:47 Erdoğan ile Bahçeli arasındaki 50 dakikalık görüşmede neler yaşandı? İşte Ankara kulislerinde konuşulanlar

  Erdoğan ile Bahçeli arasındaki 50 dakikalık görüşmede neler yaşandı? İşte Ankara kulislerinde konuşulanlar Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Ankara'daki evinde ziyaret etti. 50 dakika süren sürpriz buluşma kulisleri de hareketlendirirken, yerel seçim ekseninde geçen görüşmeden yerel yönetimlere dönük iş birliği modeli üzerinde çalışılması kararı çıkabileceği iddia ediliyor. AK Parti ve MHP kurmaylarına ortak çalışma talimatının verileceği ve görevlendirme yapılacağı iddiası da gündemde.

 • 25.08.2023 25 Ağu 15:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim vaadiydi! İşte üniversitelilere vergisiz satılması planlanan telefon modelleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim vaadiydi! İşte üniversitelilere vergisiz satılması planlanan telefon modelleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim vaadi olan üniversite öğrencilerine bir defaya mahsus vergisiz telefon satışıyla ilgili detaylar netleşmeye başladı. Uygulamanın yerli ve Türkiye'de montajlanan cihazları kapsayacağı öğrenildi. İşte kampanya kapsamına giren telefon modelleri...

 • 25.08.2023 25 Ağu 10:23 AK Parti'den maaşlarında artış bekleyen emeklileri heyecanlandıran açıklama: Beklentiyi karşılayacağız

  AK Parti'den maaşlarında artış bekleyen emeklileri heyecanlandıran açıklama: Beklentiyi karşılayacağız Emekliler maaşlarına yapılacak düzenlemeyi beklerken AK Parti'den milyonları heyecanlandıran bir açıklama geldi. Emeklilerle ilgili bir rapor hazırlandığını belirten AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, ''Bütçe dengesini bozmadan beklentiyi karşılayacağız'' dedi.

 • 20.08.2023 20 Ağu 15:26 KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'dan BM'ye rest: Bizimle anlaşma yapmak zorundalar

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'dan BM'ye rest: Bizimle anlaşma yapmak zorundalar Yeşil Hat üzerindeki Pile Köyü'ne ulaşımı kolaylaştırmak için Pile-Yiğitler Yolu Projesi'nin Birleşmiş Milletler Barış Gücü engeline takılmasını KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar sert bir açıklama ile eleştirdi. BM'nin Güney Kıbrıs'tan çekindiğini ifade eden Tatar, ''Bizimle de anlaşma yapmak zorundalar. Bu insanlığa aykırı bir durum'' ifadelerini kullandı.

 • 16.08.2023 16 Ağu 23:58 İstanbul'da İmamoğlu'na destek vermek için İYİ Parti'nin 3, HDP'nin 2 ilçeyi istediği iddiası

  İstanbul'da İmamoğlu'na destek vermek için İYİ Parti'nin 3, HDP'nin 2 ilçeyi istediği iddiası İBB Başkanlığı'na yeniden adaylığını açıklayan Ekrem İmamoğlu "İstanbul ittifakı" çağrısı yaparken, dikkat çeken bir iddia gündeme geldi. İmamoğlu'na destek vermek için İYİ Parti'nin Üsküdar, Şile ve CHP'nin elindeki bir ilçeyi, HDP'nin ise Esenyurt ve Sultangazi ilçelerini istediği öne sürüldü.

 • 13.08.2023 13 Ağu 13:54 İstanbul'da Rüzgarlı Bir Pazar Sabahı

  İstanbul'da Rüzgarlı Bir Pazar Sabahı İstanbul'da günlerdir devam eden sıcak hava dalgası yerini serin ve yağışlı havaya bırakırken, İstanbul bugün rüzgarlı bir pazar sabahına uyandı. Öğleden sonrası için yağış ve fırtına uyarısı yapan meteorolojik kaynaklar rüzgarın hızının 75 km'ye kadar çıkacağını belirtip 'Çatı altlarında dolaşmayın' uyarısında bulundu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, İstanbul'da öğleden sonra etkisini hissettirecek fırtınanın olumsuz etkilerine dikkat çekerek vatandaşları 'Çatı altlarında dolaşmayalım. Ağaç diplerine araçlarımızı park etmeyelim.' sözleriyle uyardı. Basra Körfezi'nden gelecek olan sıcak hava dalgasının başlayacağını söyleyerek etkilenecek olan illeri tek tek saydı.

Advertisement