Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den açıklama: 'Ben hayatımda böyle bir çürük görmedim' - Son Dakika

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den açıklama: 'Ben hayatımda böyle bir çürük görmedim'

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, CNN Türk'e yaptığı açıklamada eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Emre, Orhan Gencebay'ın ciddi bir kaza atlattığını ve çok kötü sonuçlar olabileceğini söyledi. Kalçasının üzerine düşen Gencebay'ın kırık olmadığı ancak büyük bir et ezilmesi olduğu belirtildi. Emre, kazanın nasıl gerçekleştiğini anlatırken, Orhan Gencebay'ın güçlü kas ve kemik yapısının doktorlar tarafından da teyit edildiğini ifade etti. Doktorların, Gencebay'ın bir süre korse kullanacağını ve 3-4 gün sonra tamamen normale döneceğini söylediği aktarıldı.

Orhan Gencebay\'ın eşi Sevim Emre\'den açıklama: \'Ben hayatımda böyle bir çürük görmedim\'
17.07.2023 - 01:35,

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, CNN Türk'e açıklamalarda bulundu. Eşinin sağlık durumu hakkında bilgi veren Emre şöyle konuştu:

Çok ciddi bir kaza atlattıklarını ifade eden Sevim Elif Emre Gencebay şunları söyledi; Çok büyük bir şey atlattı. Çok kötü sonuçlar da olabilirdi. Rabbime şükürler olsun ucuz atlattık diyorum.

Çünkü tekneden düştü ve betona düştü. Kalçasının üzerine Allah'tan düştü. Tabi hemen oğlum Gökhan'la gelinimle birlikte hemen hastaneye götürdük. Bakıldı, tomografi çekildi.

Kırık olmadığını çok şükür söylediler. Ona şükrettik tabii ki ama çok büyük bir et ezilmesi var. İnanır mısınız ben hayatım böyle bir çürük görmedim. Yani böyle simsiyah.

İnanın çok korkunç bir şey. Demek ki Orhan Bey'in kas yapısı çok güçlü, kemik yapısı çok güçlü. Doktorlar da aynı şeyi söyledi. O derece çarpma şiddetli olmuş yani.

Kalçasının bir bölümü tamamen mosmor. Yürüyor, korse verdiler onunla yürüyor. 3 gün 4 gün sonra tamamen normale döneceğini söyledi doktorlar.

Sevim Elif Emre "Kaza nasıl oldu?" sorusuna ise şu cevabı verdi; Biz kenarda duruyorduk teknenin, İnmek için rıhtıma yanaştı. Oradaki görevli yardımcı, Orhan Bey herhalde inmek için acele etti herhalde bilmiyorum o anda tam farkında değilim.

Teknedeki arkadaş elini uzattı Orhan Bey'e fakat Orhan Bey çok güçlü, Orhan Bey'i o kişinin tutması mümkün değil. O elden kurtuldu Orhan Bey direkt betona çakıldı.

Allahtan tekne rıhtıma yanaşmıştı. Denize düşseydi daha kolay olurdu her şey diye düşünüyorum. Allah korudu."

Kaynak: Magazinkolik
YORUMLAR (2)
  • sakalli haci: Her şey allahtan sevim abla. Ölümde allahtan, başımız sagolsun. Yanıtla 17 13
  • Orhan Irmak: Sayın Orhan Gencebay abimize Rabbim acil şifalar versin inşallah Yanıtla 36 2

Son Dakika Magazin Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den açıklama: 'Ben hayatımda böyle bir çürük görmedim' - Son Dakika


Advertisement