Son Dakika Haberleri: Çınaraltı Sohbetleri'nin 2. Yılı Meltem Cumbul ve Selin Söğütlügil'le Başlıyor

Çınaraltı Sohbetleri'nin 2. Yılı Meltem Cumbul ve Selin Söğütlügil'le Başlıyor

9 ay önce

Meltem Cumbul ve Mustafa Kemal Atatürk'ün en yakın akrabası Selin Söğütlügil, Çınaraltı Sohbetleri "Umut Verenler" 2018 programının ilkini başlatmak üzere 18 Temmuz günü Lüleburgaz'a geliyor.

Çınaraltı Sohbetleri'nin 2. Yılı Meltem Cumbul ve Selin Söğütlügil'le Başlıyor, System.String[]

Lüleburgaz Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 2017 yılında başlatılan "Çınaraltı Sohbetleri" bu yıl 'Umut Verenler' mottosuyla devam ediyor. 2018 yılı programının ilkine; Meltem Cumbul ve Selin Söğütlügil konuşmacı olarak katılıyor. 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 19.00'da Zübeyde Hanım Parkı'nda başlayacak program; 'Kadın' başlığında ve gazeteci Celal Pir'in moderatörlüğünde gerçekleşecek.

GERENLİ "ÇÖZÜM BULMA KÜTÜRÜNE MEDENİ BİR KATKI"

Kanaat önderlerinin bilgilerini, görüşlerini ve hedeflerini sohbet yoluyla halka aktarmak ve halkın sorularını cevaplamak amacıyla düzenlenen Çınaraltı Sohbetleri hakkında konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli "Lüleburgaz halkını topluma mal olmuş isimlerle; bilim, medya, sanat, spor, ekonomi, mizah, teknoloji, siyaset, hukuk gibi alt başlıklarda buluşturup, mevcut sosyal olaylara katılım alışkanlığını daha verimli kılmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl örnek olan ve devam edecek etkinliklerin Trakya'mızın ve ülkemizin; medeni tartışma, paylaşma ve çözüm bulma kültürüne katkıda bulunacağına inanıyoruz" dedi.
Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu İmamoğlu, Yenikapı Mitingi Düzenlendiği Esnada Elindeki Son Anketi Duyurdu