Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi" katılımcıları onuruna yemek - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi" katılımcıları onuruna yemek

17.12.2021 23:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi" katılımcıları onuruna yemek

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, "3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi"ne katılan devlet ve hükümet başkanları onuruna akşam yemeği verdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, "3. Türkiye- Afrika Ortaklık Zirvesi"ne katılan devlet ve hükümet başkanları onuruna akşam yemeği verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi kapsamında Nijerya Cumhurbaşkanı Muhammed Buhari, Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Farmajo, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed el Menfi, Orta Afrika Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Faustin-Archange Touadera, Moritanya Cumhurbaşkanı Muhammed Ould Şeyh Ghazouani, Etiyopya Başbakanı Abiy Ahmed Ali, Komorlar Birliği Cumhurbaşkanı Assoumani Azali, Ruanda Cumhurbaşkanı Paul Kagame ve Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh ile Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi'nde ayrı ayrı görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra eşi Emine Erdoğan ile Beşiktaş'taki Dolmabahçe Sarayı'na geçerek, zirveye katılan devlet ve hükümet başkanları onuruna akşam yemeği verdi.

Erdoğan çifti, konukları karşılayarak tek tek ilgilendi.

YORUMLAR
500
Erdoğan'dan Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında başarı elde eden sporculara tebrik telefonu Erdoğan'dan Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında başarı elde eden sporculara tebrik telefonu Kolombiya Devlet Başkanı Duque, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması Kolombiya Devlet Başkanı Duque, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya Cumhurbaşkanı Marquez ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya Cumhurbaşkanı Marquez ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi' katılımcıları onuruna yemek - Son Dakika


Advertisement