Son Dakika Haberleri: Çumra 5 Yılda Türk Bayraklarıyla Donatıldı

Çumra 5 Yılda Türk Bayraklarıyla Donatıldı

4 gün önce

KONYA(AA) - Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, "2014 yılından sonra ilk olarak Çumra'nın en özel ve en yüksek yerlerinden biri olan Sırçalımızda, daha sonra Sanayi Sitesi girişinde, Sultan Abdülhamid Han Parkımızda, Çumra ilçe girişi olan İçeriçumra Mahallemiz başta olmak üzere ilçe merkezinde...

Çumra 5 Yılda Türk Bayraklarıyla Donatıldı, System.String[]
KONYA(AA) - Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, "2014 yılından sonra ilk olarak Çumra'nın en özel ve en yüksek yerlerinden biri olan Sırçalımızda, daha sonra Sanayi Sitesi girişinde, Sultan Abdülhamid Han Parkımızda, Çumra ilçe girişi olan İçeriçumra Mahallemiz başta olmak üzere ilçe merkezinde 5 nokta ve 32 mahallemiz olmak üzere 37 noktada şanlı Türk bayrağımızı dalgalandırdık." dedi.

Oğuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilk meclislerinde aldıkları karar neticesinde ilçenin her neresinde yapılacak olursa olsun camilerin, Kur'an kurslarının ve okulların temel masraflarının taraflarınca karşılanmış ve karşılanmaya da devam ettiğini söyledi.

Ayrıca ilçenin büyük bir eksikliği olan şanlı Türk bayrağını ilçenin uygun olan her yerinde dalgalandırmaya devam ettiklerini belirten Oğuz, şöyle konuştu:

"2014 yılından sonra ilk olarak Çumra'nın en özel ve en yüksek yerlerinden biri olan Sırçalımızda, daha sonra Sanayi Sitesi girişinde, Sultan Abdülhamid Han Parkımızda, Çumra ilçe girişi olan İçeriçumra Mahallemiz başta olmak üzere ilçe merkezinde 5 nokta ve 32 mahallemiz olmak üzere 37 noktada şanlı Türk bayrağımızı dalgalandırdık. Ayrıca ilçemiz ana caddelerinde bulunan aydınlatma direklerimizde yine Türk bayraklarımızı asarak şehirde güzel bir görüntü oluşmasını sağladık."

Oğuz, son olarak bu çalışmayı 53 mahalleden oluşan şehrin uygun olan her yerinde yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.Türk Vatandaşları İltica Başvurusunda Rekor Kırdı! Ekim Ayında Başvuru Sayısı 2 bin 880 Adriana Lima, 1,5 Yıldır Aşk Yaşadığı Metin Hara'yı Takipten Çıkardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırat'ın Doğusuna Operasyon Birkaç Güne Başlayacak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'dan Çok Konuşulacak Laiklik Açıklaması!