Dalgıçlara yunus sürprizi - Son Dakika

Dalgıçlara yunus sürprizi

28.10.2020 10:32
Dalgıçlara yunus sürprizi, System.String[]

ANTALYA'nın Demre ilçesinde avukat ve profesyonel dalgıç İlhan Nuri Ertaş, arkadaşlarıyla dalış için gittiği Muğla'dan tekneyle dönerken, yunus sürpriziyle karşılaştı.

ANTALYA'nın Demre ilçesinde avukat ve profesyonel dalgıç İlhan Nuri Ertaş, arkadaşlarıyla dalış için gittiği Muğla'dan tekneyle dönerken, yunus sürpriziyle karşılaştı. Ertaş ve arkadaşlarının bulunduğu teknenin yanında yüzen yunuslar, sudaki hareketleriyle ilgi çekti.

Demre'de serbest avukat, aynı zamanda profesyonel dalgıç İlhan Nuri Ertaş, bir grup arkadaşıyla Muğla'nın dünyaca ünlü dalış ve tatil merkezi Gökova'ya bir haftalık dalışa gitti. Avukat Ertaş ve arkadaşları tekneyle dalış dönüşü Gökova'nın Palamutbükü ve Mersinli koylarında yunuslarla karşılaştı. Bir süre tekneye eşlik eden yunusların gösterisi Ertaş'ın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde yunusların hızla seyreden teknenin ön kısmında zaman zaman suda zıplayıp, eşlik ettiği anlar yer aldı.

İlhan Nuri Ertaş, "Bir anda aralıklarla bize eşlik etti yunuslar. 5 yunus saydık. Dansları ile bizi etkilediler. Kısa süre sonra da kayboldular. O anı izlemek ve görüntülemek çok güzeldi" dedi.

Dalgıçlara yunus sürprizi
Dalgıçlara yunus sürprizi
Dalgıçlara yunus sürprizi
Dalgıçlara yunus sürprizi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dalgıçlara yunus sürprizi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu