Darksiders Serisinin Yeni Oyunu Darksiders Genesis, E3 2019'da Tanıtılacak - Son Dakika

Darksiders Serisinin Yeni Oyunu Darksiders Genesis, E3 2019'da Tanıtılacak

06.06.2019 19:37
Darksiders Serisinin Yeni Oyunu Darksiders Genesis, E3 2019'da Tanıtılacak, System.String[]

THQ, E3 2019'da Darksiders severleri için oyun serisinin devamı olan Darksiders Genesis'i tanıtacak. Yeni oyun Diablo tarzı mekaniklere sahip olacak.

THQ Nordic ve Airship Syndicate, E3 2019'da Darksiders serisinin yeni oyunu olan Darksiders Genesis'i tanıtacak. Bu yıl PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve Google Stadia için piyasaya sürülecek. Henüz ön sipariş ile ilgili herhangi bir detay ortada yok. Genesis'in Diablo tarzında olacağı tahmin ediliyor. Zindanları yaratıklardan temizleyip, kendi yolunuzu belirleyip öldürdüğünüz yaratıklardan ganimet elde edeceksiniz.

THQ'ya göre oyundaki karakterimiz ile bu bölümde insanlığı, Lucifer'ın yapacağı yıkımdan kurtarmaya çalışacağız. Oyun bizlere zorlu savaşlar, keşfedilecek birçok mekân, gizemi çözülecek bulmacalar ve efsanevi boss savaşları sunacak.

Darksiders Genesis önümüzdeki hafta E3 2019'da oynanabilir olacak. İşte Darksiders Genesis'ten ilk tanıtım fragmanı:

Darksiders Serisinin Yeni Oyunu Darksiders Genesis, E3 2019'da Tanıtılacak

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Darksiders Serisinin Yeni Oyunu Darksiders Genesis, E3 2019'da Tanıtılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'ın sözde eski Savunma Bakanı Karapetyan: Savaş artık Şuşa'nın kalelerinde yaşanıyor, yardımsız kalmışız Çatı katında çıkan yangında kalan anne hayatını kaybetti, oğlu yaşam mücadelesi veriyor İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı
08:12