Son Dakika Haberleri: Deniz Akkaya, Kızının Fotoğrafını Paylaştı: Gördüğüm En Sevgi Dolu Fotoğraf

Deniz Akkaya, Kızının Fotoğrafını Paylaştı: Gördüğüm En Sevgi Dolu Fotoğraf

7 gün önce

Kızının bir arkadaşıyla birlikte uyuduğu fotoğrafı paylaşan eski manken Deniz Akkaya, "Gördüğüm en saf, en sevgi dolu, en gerçek ve gözlerimi dolu dolu yapan en güzel fotoğraf" notunu düştü.

Kısa bir süre önce Yeliz Yeşilmen'in paylaşımına yaptığı gönderme üzerinden haber olan Deniz Akkaya, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor.

KIZININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Zaman zaman kızı Ayşe'nin fotoğraflarını hesabından paylaşan Akkaya, bu defa da kızının bir arkadaşıyla birlikte uyurken çektiği karesini paylaştı.

"GÖRDÜĞÜM EN SEVGİ DOLU FOTOĞRAF"

Son derece samimi bulduğu bu fotoğrafı takipçilerine: "Saf sevgi dünyayı kurtaracak… Gördüğüm en saf en sevgi dolu en gerçek ve gözlerimi dolu dolu yapan en güzel fotoğraf. Kızım ve en yakın arkadaşı Laline böyle uyudular, biz yetişkinler dost olmaya dair unuttuğumuz tüm değerleri bu fotoğraftan hatırlayabiliriz" notuyla ileten Deniz Akkaya çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

İşte Deniz Akkaya'nın o paylaşımı;İbrahim Kutluay, "Boşanır Boşanmaz Meryem Uzerli ile Eğlenmeye Gitti" Haberlerini Yalanladı Hayde Türküsü, Anonim Sanılınca Şarkının Sahibi Mahkemeye Koştu
Genç Futbolcu Saido Berahino, Nişanlısını Yatağında Eskort Kadınla Aldattı Bir İlk! Saç Bakım Ürünün Reklamında Başörtülü Kadın Rol Aldı