Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı - Son Dakika
BBC

Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı

21.09.2020 12:37

Hindistan'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Erkek bebek sahibi olmak isteyen 5 kız babası bir adam, yeni doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için hamile eşinin karnını yardı.

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde beş kız babası bir adam, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için hamile eşinin karnını yarmakla suçlandı.

NDTV Televizyonu'na konuşan Pravin Singh Chauhan adlı polis yetkilisi, Budaun kasabasında yaşayan 35 yaşındaki kadının durumunun ağır olduğunu söyledi. Yaklaşık yedi aylık hamile olduğu belirtilen ve karnının kesici bir cisimle yarıldığı bildirilen annenin bebeğinin durumuna ilişkin bilgi verilmedi.

"ERKEK BEBEK İSTİYORDU"

Newsweek Dergisi'ne göre polis yetkilisi Pravin Singh Chauhan, olayın cumartesi günü yaşandığını ve adı sadece Pannalal olarak verilen adamın gözaltına alındığını belirtti. Ailesi, Pannalal'ın erkek bebek sahibi olmak istediğini söyledi.

KIZ BEBEKLERİN EN FAZLA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ÜLKELERDEN BİRİ

Delhi merkezli Asya İnsan Hakları Merkezi adlı sivil toplum kuruluşunun araştırmasına göre Hindistan yeni doğan kız bebeklerinin en fazla öldürüldüğü ülkeler arasında yer alıyor. Ülkede cinsiyet temelli kürtajın da yaygın olduğu belirtiliyor.

Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı
Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı
Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı

Son Dakika Dünya Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı - Son Dakika Dünya

BBC
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak