Doğal gazda yıl sonuna kadar zam olmayacak - Son Dakika

Doğal gazda yıl sonuna kadar zam olmayacak

01.12.2020 09:33

Doğal gazda aralık ayında geçerli olacak fiyat tarifeleri, tüm abone gruplarında sabit tutuldu. Buna göre yıl sonuna kadar zam olmayacak.

Kışın kendini hissettirmesiyle "Doğal gaza zam gelecek mi?" sorusu merak konusu olmuştu. Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ'nin (BOTAŞ) internet sitesinde, aralık ayına ilişkin tarife tablosu yayımlandı. Buna göre doğal gaza 2021'e kadar zam yapılmayacak.

ARALIK AYI TARİFESİ

BOTAŞ'ın konut tüketicileri için gaz dağıtım şirketlerine uyguladığı satış fiyatı, mevcut tarifede olduğu gibi 1000 metreküp doğal gaz için 1251 lira, ticarethane, sanayi ve elektrik üretim santralleri için ise 1400 lira olarak belirlendi. Doğal gazda fiyat tarifeleri aylık olarak hesaplanıyor.

Doğal gazda yıl sonuna kadar zam olmayacak

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Doğal gazda yıl sonuna kadar zam olmayacak - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (15)
  • Sülükgaz: Ankara yı bir firmaya vermişler vallahi herkes canından bezmiş zamdan önce bu firmanın keyfiyetinin ve kan emiciliğine son verin başkent gazın önünde sıra bekleyen vatandaşı n arasında bi 10 dk geçirin bi dinleyin yahu insanlar neler konuşuyo çok mu zor yok usulsüz kullanım ceza tesisatda kaçak var diyolar vanayı sözde mühürlüyorlar yetkili servisi çağırıp yaptırıyosun 400 tl cik gazi acın iki gün bekle kendin açarsan 117 tl cik yeter artık yeteeerrrr Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mesut'un imza töreninde kariyeriyle ilgili sorulan soruya verdiği cevap salondakileri coşturdu Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında Ustanın çırağını dövdüğü triger kayışı, 'silah' sayıldı! İndirimle 2 yıl hapis verildi Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu