Dört Köşeli Üçgen Filmi - Son Dakika

Dört Köşeli Üçgen Filmi

23.04.2018 10:54
Dört Köşeli Üçgen Filmi

Dört Köşeli Üçgen filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Dört Köşeli Üçgen filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir tütün deposunda bekçilik yapan bir adam etrafındakiler tarafından “Gözlemci” olarak adlandırılır. Ona bu ismin verilmesinin nedeni hemen hemen herkesi ve her şeyi görüp izlemesi, tüm ayrıntılarını öğrenmeye çalışmasındandır. O, gözlemlerini ulu orta içinden geldiği gibi söyler. Fakat bu özelliğinden dolayı da çevresinde tutunamaz.

Yönetmenliğini Mehmet Güreli'nin üstlendiği Dört Köşeli Üçgen filmi, Salâh Birsel'in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanıyor. Görkem Yeltan’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde Mustafa Dinç, Ülkü Duru, İştar Gökseven, Kaan Çakır, Emre Altuğ, Mehmet Esen, Sezgi Mengi, Alper Saldıran, Şencan Güleryüz, Gökçer Genç, Pınar Tuncegil rol alıyor.

Yönetmen: Mehmet Güreli

Senaryo: Görkem Yeltan, Sâlâh Birsel

Oyuncular: Mustafa Dinç, Gökçer Genç, Ülkü Duru, Cemil Ağacıkoğlu, Alper Saldıran, Görkem Yeltan, İştar Gökseven, Kaan Çakır, Emre Altuğ, Mehmet Esen, Sezgi Mengi, Şencan Güleryüz, Pınar Tuncegil

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Dört Köşeli Üçgen

Yapımcı Firma: Yeditepe Film

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 88 dk.

Dağıtıcı Firma: Başka Sinema

Vizyon Tarihi: 27.07.2018

Dört Köşeli Üçgen Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Dört Köşeli Üçgen Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement