Son Dakika Haberleri: Elif'in Düşleri" Mardinli Çocuklarla Buluştu

Elif'in Düşleri" Mardinli Çocuklarla Buluştu

2 gün önce

Mardin'de, TRT Çocuk ekranında yayınlanan "Elif'in Düşleri" adlı animasyonun müzikal gösterimi yapıldı.

Elif'in Düşleri
Mardin'de, TRT Çocuk ekranında yayınlanan "Elif'in Düşleri" adlı animasyonun müzikal gösterimi yapıldı.

İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Mardinli çocukları, TRT Çocuk kanalının sevilen animasyonu "Elif'in Düşleri"nin müzikal versiyonuyla buluşturdu.

Artuklu Kültür Merkezinde sahnelenen "Elif'in Düşleri" müzikaliyle çocuklar, sevimli kahramanlar "Elif", "Manav Salif" ve "Selim" gibi karakterleri, etkileyici dekor içerisinde canlı olarak izledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vali Mustafa Yaman, kentte kültür ve sanat adına dolu dolu iki yılı geride bıraktıklarını belirtti.

Mardin'de kültür ve sanatta da güzel işler yaptıklarını ifade eden Yaman, "Sanatın her dalını her yaş grubuna hitap edecek şekilde ilimizde icra etik. Elif'in Düşleri müzikal gösterimini çocuklarımızla buluşturduk. Velilerimiz, çocuklarıyla birlikte müzikale yoğun ilgi gösterdi." dedi.

Müzikali izleyen çocuklardan Zeynep Esma Öksüz de televizyonda seyrettiği "Elif'in Düşleri"ni canlı izlediği için mutlu olduğunu söyledi.Akkök Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Raif Dinçkök Hayatını Kaybetti Netanyahu'dan Türkiye ile Olan İlişikilere Esprili Gönderme: Erdoğan 6 Günde Bir 'Hitler' Diyor

Alamadığı İşsizlik Ödeneğini, Kamu Denetçiliği Kurumunun Girişimi Sonucu Aldı Tatil Planı Yapanlar Dikkat! 10 Günde Kontenjanların Yüzde 40'ı Satıldı