Fadıl Keskin Genel Başkan Oldu - Son Dakika

Fadıl Keskin Genel Başkan Oldu

Fadıl Keskin Genel Başkan Oldu
Son Güncelleme: 30.01.2014 08:31

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin Türkiye Mahalli İdareler İşverenler Sendikası Genel Başkanı oldu.

Geçtiğimiz hafta Ankara'da yapılan Türkiye Mahalli İdareler İşverenler Sendikası olağan üstü kongresinde genel başkanlığa aday gösterilen Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin oy birliği ile önümüzdeki süreçte sendika Genel Başkanlığına getirildi.

Olağan üstü genel kurul toplantısı Ceyhun Atıf Kansu Caddesi Balgat Ankara'da 18 Ocak günü yapıldı. Divan başkanlığına verilen önergede Genel Başkanlığa 8 imza ile önerildi. Fadıl Keskin'in önerilmesinin ve isminin zikredilmesinin ardından başka aday çıkmadı.

Genel Kurula katılan tüm üyelerin oylarını alan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin Mahalli İdareler İşverenler sendikası Genel Başkanı seçildi.

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin yaptığı açıklamada; "Türkiye Mahalli İdareler İşverenler Sendikamızın olağan üstü kongresine katıldık. Kongre üyelerimiz yüksek teveccüh göstererek 8 imza ile şahsımızı Genel Başkanlığa aday gösterdi. Bu şahsımıza tanınan bir iltifat değil, ilçemizin bu güne kadar kat ettiği mesafenin, Belediyecilik anlamında verilen hizmetlerin, İşverenleri ve işçi haklarını karşılıklı hoşgörü ortamında uzlaştırmacı yaklaşımımızın bir neticesi olarak Dörtyol İlçemize verilmiş bir onurdur. Bu onurla önümüzdeki süreçte Türkiye Mahalli İdareler İşverenler Sendikamızın Genel Başkanlığı görevini de aynı titizlik ve hizmet anlayışıyla yerine getireceğim. Şahsıma ve ilçeme destek veren tüm kongre üyelerine teşekkür ederim." dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fadıl Keskin Genel Başkan Oldu - Son Dakika


Advertisement