Erol Bulut: Futbolcularımızı rahat bırakın, beni eleştirin - Son Dakika

Erol Bulut: Futbolcularımızı rahat bırakın, beni eleştirin

08.03.2021 21:44

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, kazanılan Konyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Eleştirilerin kendisine gelmesini gerektiğini söyleyen Bulut, "Futbolcularımızı rahat bıraksınlar, bizi eleştirsinler" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"İLK YARI 3-4 YAPABİLİRDİK"

İyi oynadıklarını söyleyen Bulut, "Maça istediğimiz gibi, baskıyla başladık. Futbolcularımız ilk yarıda bunu çok iyi gerçekleştirdi. 2-0 öne geçtik. İlk yarıda 3-4 yapabilirdik. İkinci yarıda 2-0'ın rahatlığıyla rakibe topu verip topun arkasına iyi geçemedik. Baskıyı iyi uygulayamadık. 3-4 pozisyon verdik. Vermememiz gerekiyordu. Topa sahip olup oyunu yönlendirmeye çalışıyorduk. Bunu ikinci yarıda istediğimiz gibi yapamadık. Yine de birkaç tane pozisyonumuz var. 3-0 kazandığımız için mutluyuz" dedi.

Erol Bulut: Futbolcularımızı rahat bırakın, beni eleştirin

"ÖNÜMÜZDE ZORLU BİR SÜREÇ VAR"

2. yarıda daha iyi olabileceklerini de belirten teknik adam, "Pelkas bugün iyi bir performans gösterdi. Sadece Pelkas değil, tüm futbolcular iyi mücadele etti. İlk yarıda çoğu futbolcu iyi performans gösterdi. İkinci yarıda oyuna girenler iyi katkı sağladı. Daha iyi olabilirdik ikinci yarıda. Yaptığımız birkaç hata var, onları düzeltebiliriz. Şimdi önümüzde zorlu bir süreç var. Umarım en güzel şekilde atlatabiliriz" ifadelerini kullandı.

"OYUNDAN VE SKORDAN BEN SORUMLUYUM"

Eleştirilerin kendisine olması gerektiğini kaydeden genç hoca, "Beni her zaman eleştirebilirler, eleştiriye açığız, bel altı olduğunda sıkıntılar doğabilir. Futbolcularımızı rahat bıraksınlar, bizi eleştirsinler. Bu takım başında ben varsam, oyundan ve skordan ben sorumluyum. Bel altı eleştiri olduğunda olay farklı yöne gidiyor." diye konuştu. Deplasmanda 14 maçta 11 galibiyet almalarının nedeni sorulan Erol Bulut, "Deplasmanda daha rahat oynuyoruz, evimizde maalesef o rahatlığı gösteremiyoruz. Nedenini biz de düşünüyoruz, üzerinde çalışıyoruz. Aynısını evimizde de oynamaya çalışıyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

Erol Bulut: Futbolcularımızı rahat bırakın, beni eleştirin

Son Dakika Spor Erol Bulut: Futbolcularımızı rahat bırakın, beni eleştirin - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor