Fransız Öpücüğü Filmi - Son Dakika

Fransız Öpücüğü Filmi

03.02.2013 03:59
Fransız Öpücüğü Filmi, System.String[]

Fransız Öpücüğü filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Fransız Öpücüğü filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Charlie, Paris'ten arayıp Fransız güzeli Juliette'e aşık olduğunu itiraf ettiğinde nişanlısı Kate, onu geri kazanmak için uçuş korkusunu yenip Paris'e gelmeye karar verir. Uçakta yanında oturan Luc, her ne kadar gizlemeye çalışsa da aslında bir hırsızdır ve çaldığı mücevherleri Kate'in çantasına saklar. Paris'te mallarını geri almak isteyen Luc, eski nişanlısını tekrar kazanmak isteyen Kate ve belki de Luc'tan hoşlanmaya başlayan Juliette arasında seyre değer bir oyun başlar.

Yönetmen: Lawrence Kasdan

Senaryo:

Oyuncular: François Cluzet, Jean Reno, Timothy Hutton, Kevin Kline, Meg Ryan

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Orijinal Adı: French Kiss

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1995

Yapım Ülkesi: İngiltere, ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Fransızca

Filmin Süresi: 111 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Fransız Öpücüğü Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi Dolmuş sorduğu şahıs "Yaklaşma, korona var" deyince öldüresiye dövdü Aziz Yıldırım'ın kızını tehdit eden çalışan için 7 yıllık hapis istemiyle dava açıldı Denizli'de korkunç koronavirüs iddiası: Yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu Beril Işık, eşi Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında çıkan haberleri yalanladı Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor? Rakibinin kafasına uçan tekme atan futbolcunun 6 maç ceza alması, Brezilya'da büyük tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin