Fransız Öpücüğü Filmi - Son Dakika

Fransız Öpücüğü Filmi

03.02.2013 03:59
Fransız Öpücüğü Filmi

Fransız Öpücüğü filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Fransız Öpücüğü filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Charlie, Paris'ten arayıp Fransız güzeli Juliette'e aşık olduğunu itiraf ettiğinde nişanlısı Kate, onu geri kazanmak için uçuş korkusunu yenip Paris'e gelmeye karar verir. Uçakta yanında oturan Luc, her ne kadar gizlemeye çalışsa da aslında bir hırsızdır ve çaldığı mücevherleri Kate'in çantasına saklar. Paris'te mallarını geri almak isteyen Luc, eski nişanlısını tekrar kazanmak isteyen Kate ve belki de Luc'tan hoşlanmaya başlayan Juliette arasında seyre değer bir oyun başlar.

Yönetmen: Lawrence Kasdan

Senaryo:

Oyuncular: François Cluzet, Jean Reno, Timothy Hutton, Kevin Kline, Meg Ryan

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Orijinal Adı: French Kiss

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1995

Yapım Ülkesi: İngiltere, ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Fransızca

Filmin Süresi: 111 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

YORUMLAR
500
Ünlü sanat eserlerinin görünmeyen yüzü! Büyük sır ışıkla gün yüzüne çıkarıldı Ünlü sanat eserlerinin görünmeyen yüzü! Büyük sır ışıkla gün yüzüne çıkarıldı Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve İsrail Başbakanı Lapid, Paris'te görüştü Fransa Cumhurbaşkanı Macron ve İsrail Başbakanı Lapid, Paris'te görüştü
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Fransız Öpücüğü Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement