Gareth Bale: UFO gördüm, yüzde yüz uzaylılar var - Son Dakika

Gareth Bale: UFO gördüm, yüzde yüz uzaylılar var

08.04.2021 22:56
Gareth Bale: UFO gördüm, yüzde yüz uzaylılar var, System.String[]

Bir dönem Boca Juniors forması giyen Guillermo Marino, futbolculuğu döneminde uzaylılar kaçırdığı için idmana geç kaldığını iddia etmişti. Tottenham'ın yıldız futbolcusu Gareth Bale'den de sürpriz bir uzaylı itirafı geldi. Bale, "Yüzde yüz uzaylılar var, buna yüzde yüz eminim. Ben kendim de UFO gördüm" dedi.

Premier Lig'de Tottenham forması giyen Gareth Bale, ilginç bir iddiayla gündeme geldi. Gallerli yıldız futbolcu uzaylıların varlığına inandığını ve UFO gördüğünü söyledi.

"BEN KENDİM DE UFO GÖRDÜM"

Uzaylıların varlığına inandığını belirten Bale, "Bu konuda birçok komplo teorisi var. Amerikan hükümetinin yayınladığı bir UFO görüntüsü vardı, yüzde yüz uzaylılar var, buna yüzde yüz eminim. Ben kendim de UFO gördüm" ifadelerini kullandı.

"UZAYLILAR BENİ KAÇIRDI"

Bir dönem Boca Juniors forması giyen Guillermo Marino da, futbolculuğu döneminde bir idmana uzaylılar kaçırdığı için geç kaldığını iddia etmişti. Marino, bu konuda o dönemki takım arkadaşı Gustavo Lorenzetti'yi de ikna etti.

"UZAYLILARIN KAÇIRDIĞINI İDDİA ETTİ"

Gustavo Lorenzetti, takım arkadaşının sözleri hakkında; "Guillermo, uzaylılar tarafından kaçırıldığı için bir idmana geç geldiğini söyledi. Guille, iki gün sonra gelip bunu söyledi. O akıllı bir adamdır, herkes onu bilir" dedi.

(SPORX)

Gareth Bale: UFO gördüm, yüzde yüz uzaylılar var

Son Dakika Spor Gareth Bale: UFO gördüm, yüzde yüz uzaylılar var - Son Dakika Spor


YORUMLAR (28)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Neymar da eski Fenerbahçeli Max Kruse'ye özendi: Futbol yüzünden pokere vakit ayıramıyorum Neymar da eski Fenerbahçeli Max Kruse'ye özendi: Futbol yüzünden pokere vakit ayıramıyorum Sınırda insanlık dramı! 20 düzensiz göçmen TIR'ın gizli bölmesinden çıktı Sınırda insanlık dramı! 20 düzensiz göçmen TIR'ın gizli bölmesinden çıktı Merkez Bankası, politika faizini değiştirmeyerek yüzde 19'da sabit tuttu Merkez Bankası, politika faizini değiştirmeyerek yüzde 19'da sabit tuttu Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına "savaş boyası" sürdüler Ali Koç seçimde adaylığını koyacak, rakipler ise Aziz Yıldırım döneminden iki eski yönetici Ali Koç seçimde adaylığını koyacak, rakipler ise Aziz Yıldırım döneminden iki eski yönetici Koronavirüs korkusu bu hale getirdi! Taksisine aldığı yolcu hayatını kabusa çevirdi Koronavirüs korkusu bu hale getirdi! Taksisine aldığı yolcu hayatını kabusa çevirdi Online toplantıda çıplak vekil şoku! Neye uğradıklarını şaşırdılar Online toplantıda çıplak vekil şoku! Neye uğradıklarını şaşırdılar