Son Dakika Haberleri: Gaziosmanpaşa'daki Kanlı Bakkal Soygunundan Yeni Görüntüler

Gaziosmanpaşa'daki Kanlı Bakkal Soygunundan Yeni Görüntüler

10 ay önce

Gaziosmanpaşa'da silahlı ve maskeli kişilerce bir bakkal dükkanına yönelik gerçekleştirilen ve 2 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan soyguna ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Gaziosmanpaşa'daki Kanlı Bakkal Soygunundan Yeni Görüntüler, System.String[]


Gaziosmanpaşa'da silahlı ve maskeli kişilerce bir bakkal dükkanına yönelik gerçekleştirilen ve 2 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan soyguna ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Maskeli soyguncular kaçarken cep telefonu kamerasıyla görüntülendi

Gaziosmanpaşa'da salı öğle saatlerinde silahlı ve maskeli 4 kişinin, bir bakkal dükkanına yönelik gerçekleştirdiği soygunda bakkal dükkanının sahibi Ali Yavuz ağır yaralanmış, komşusu Eyüp Tuna ayağına isabet eden kurşunla hafif yara almıştı. Soygunun ardından geldikleri plakasız otomobile binerek olay yerinden kaçan soyguncular cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde silah sesleri de duyuluyor.

 

UZUN NAMLULU SİLAH VE 'ÇIĞLIK' MASKESİ DİKKAT ÇEKTİ

Soyguncuların hedefi olan bakkal dükkanında bulunan güvenlik kameralarından birine yansıyan görüntülerde ise, 'Çığlık' maskesi takan soyguncuların, hızlı bir şekilde markete giriş yaptıkları görülüyor. Soyguncuların elinde silah olduğu görüntülere yansırken, dükkana giren ilk soyguncunun elinde uzun namlulu silah olduğu görülüyor. Soygunculardan biri dükkanın kapısında gözcülük yaparken, diğer soyguncular ise dükkan sahibi ile iletişim halinde. Soyguncuların, dükkandan ellerinde büyük bir poşet ile çıktığı da görüntülerde yer alırken, dükkan sahibi Ali Yavuz da soyguncuların peşinden dükkandan çıkıyor. 

 

Görüntü Dökümü

------------------

YENİ GÖRÜNTÜLER

-Silah sesleri

-Soyguncuların araca  binerek kaçmaları

/////////

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ  

-'Çığlık' maskesi takan soyguncuların, hızlı bir şekilde markete giriş yapmaları

-Soyguncuların elindeki silahlar

-Gözcülük yapan soyguncu

-Soyguncuların dükkan sahibi ile görüşmesi

-Soyguncuların, dükkandan ellerinde büyük bir poşet ile çıkması 

-Ali Yavuz'un soyguncuların peşinden dükkandan çıkması

AKTÜEL

-Olay yerinden görüntüler

-Görgü tanığı ile röp.

-Detaylar - İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 09.08.2018 02:29 Kaynak: DHAMansur Yavaş'ın Talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediyesinde Araç Sayısı Azaltılmaya Başlandı Babasını Boynundan Bıçaklayarak Öldüren Genç Kız Meşru Müdafaa Nedeniyle Serbest Bırakıldı Bahçeli'den, Komünist Başkan'ın "Dersim" Hamlesine Sert Çıkış: Yok Hükmündedir