HIA'dan Türk Öğrencilere Eğitim Daveti! - Son Dakika

HIA'dan Türk Öğrencilere Eğitim Daveti!

13.03.2012 10:28
HIA'dan Türk Öğrencilere Eğitim Daveti!, System.String[]

HIA "ayrımcılığın kökenleri" üzerine yoğunlaşan kapsamlı eğitim programının kapılarını Türk öğrencilere açtığını duyurdu.

ESU Türkiye, uluslararası eğitim kuruluşu Humanity in Action'ın (HIA) "ayrımcılığın kökenleri" üzerine yoğunlaşan kapsamlı eğitim programının kapılarını Türk öğrencilere açtığını duyurdu. 1 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Amsterdam, Berlin, Kopenhag ve Paris'te yapılacak "Humanity in Action" programına başvurular 15 Mart'ta başlıyor.

Belçika, Bosna Hersek, Danimarka, Fransa, Almanya, Macaristan, İsrail, Hollanda, Polonya, İsveç, Türkiye, Britanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Ukrayna'daki üniversitelerle ve öğrencilerle işbirliği içinde faaliyet gösteren uluslararası eğitim kuruluşu Humanity in Action bundan böyle Türk öğrencileri ve üniversite mezunlarını da programına kabul ediyor. Program 1 Haziran – 1 Temmuz arasında Avrupa'nın Amsterdam, Berlin, Kopenhag ve Paris şehirlerinde gerçekleştirilecek. HIA Programı'nın temelinde ayrımcılığın kökeninde yatan sosyal ve siyasal faktörlerin keşfedilmesi hedefi yer alırken, potansiyel çözüm önerilerinin tartışılacağı platformlar oluşturma amacı da güdülüyor. Programa bu yıl Türk üniversite öğrencileri ve mezunları da başvurabilecek. HIA'dan yurtdışında eğitim alarak bu önemli eğitim ve kariyer fırsatını değerlendirmek isteyen Türk öğrenci ve mezunların 15 Mart tarihinden itibaren programa başvuruda bulunmaları gerekiyor.

HIA'dan Türk Öğrencilere Eğitim Daveti!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel HIA'dan Türk Öğrencilere Eğitim Daveti! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Hakan Sabancı'nın aşk defteri hayli uzun! Hadise'den, Merve Boluğur'a kadar liste uzadıkça uzuyor Hakan Sabancı'nın aşk defteri hayli uzun! Hadise'den, Merve Boluğur'a kadar liste uzadıkça uzuyor Muğla'da çıplak poz veren kadınlar gözaltına alındı Muğla'da çıplak poz veren kadınlar gözaltına alındı Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Koronvirüs belediyeye sıçradı, personeller karantinaya alınınca işler başkana kaldı Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı
Advertisement