Son Dakika Haberleri: İrem Derici'den Harun Kolçak'ın 1'inci Ölüm Yıl Dönümünde Duygulandıran Mesaj

İrem Derici'den Harun Kolçak'ın 1'inci Ölüm Yıl Dönümünde Duygulandıran Mesaj

5 ay önce

Geçtiğimiz Temmuz ayında hayatını kaybeden Harun Kolçak'ın 1'inci ölüm yıl dönümünde şarkıcı İrem Derici, duygu dolu satırlar yazdı. Derici, Harun Kolçak için "Özledim seni, çok hem de" dedi.

Ünlü sanatçı Harun Kolçak prostat kanserine yenik düşerek geçtiğimiz yıl 19 Temmuz'da hayatını kaybetmişti. Ölümünden önce hit şarkıları bir çok şarkıcı tarafından tekrar okunmuştu. Sempatik şarkıcı İrem Derici de Harun Kolçak'ın 'Gir Kanıma' şarkısıyla bir araya gelip klip çekme şansını yakalamıştı. İrem Derici Harun Kolçak'ın ölümünün birinci yılında duygu dolu mesaj yazdı.

"ÖZLEDİM SENİ, ÇOK HEM DE"

Derici'nin Harun Kolçak için sosyal medya hesabından yazdığı o duygulu mesaj;

"1 yıl oldu sen gideli... 1991'de yaptığın şarkı her sahnemde, her yaştan insanın dilinde... İlk aylarda ağlayarak söylüyordum o enerjik şarkıyı. Sonra dedim, İrem kendine gel, izliyordur bu tatlı deli seni bi' yerlerden, üzme onu, daha da çok eğlendir izleyicini! Özledim seni, çok hem de! Önemli bir konu için telefonlaşıp kesinlikle konuyla alakasız mevzulara girip saçma sapan gülme krizlerimizi özledim. Azmini özledim. Bu son oynadığın klipti, niyetin de yoktu o gün oynamaya, halin de. Harun 1 senkron alacağız kalk haydi n'olur dedim, kalktı ve bir anda enerji saçmaya başladı. Sarıldı bana, iyi ki zorladın deli kız dedi... Keyfin yerindedir umarım. Gerçi sen her durumda kendine bi' güzellik yaratır, bulunduğun ortamı cennet bahçesine çevirirsin. Harun'um, emanetin bizde, için rahat olsun. Seni seviyorum Harun Kolcak"


YORUMLAR


Et Restoranında Fiyat Şoku! Sipariş Vermediği Halde Masaya Getirilen Mezeler Hesaba Eklendi Erdoğan'dan 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Kazasıyla İlgili Jet Talimat: Tüm Birimler Seferber Edilsin

Son Dakika! Eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, Cezaevinden Tahliye Oldu