İznik'te "Kültür" Hamlesi - Son Dakika

İznik'te "Kültür" Hamlesi

07.01.2019 16:56
İznik'te

Bursa'nın İznik Belediyesi tarafından inşa edilen Gençlik ve Kültür Merkezi, ilçede kültürel faaliyetlerin yeni adresi oldu.

Bursa'nın İznik Belediyesi tarafından inşa edilen Gençlik ve Kültür Merkezi, ilçede kültürel faaliyetlerin yeni adresi oldu.

İznik Belediyesi tarafından hizmete sunulan Gençlik ve Kültür Merkezi birçok faaliyete ev sahipliği yapıyor. Merkez, konferans ve seminerlerden eğitim programları ve turnuvalara kadar vatandaşların sosyal yaşamlarına katkı sağlıyor. İlçenin ilk kültür merkezi olan tesis 7'den 70'e vatandaşların uğrak noktası oluyor. İçerisinde kütüphane, kurs merkezi, nikah salonu, meclis salonu, toplantı salonu, satranç salonu ve konferans salonu ile idari ofislerin bulunduğu binanın iç tefrişatı İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ın teşebbüsüyle Spor Toto tarafından hibe edildi.

1200 metre kare kapalı alanda bulunan Kültür Merkezi hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Osman Sargın, "Gençlik ve Kültür Merkezi'nde yapılacak tiyatro, sergi, konferans gibi faaliyetlerle gençlerimiz ufkunu açacak. Kültür Merkezi ilçemizdeki birçok sosyal faaliyete de destek sağlıyor. Bünyesinde kütüphane, kurs merkezi, nikah salonu, meclis salonu, toplantı salonu, satranç salonu ve konferans salonu ile idari ofislerin bulunduğu binanın iç tefrişatını girişimlerimiz ile Spor Toto Genel Müdürlüğü'nden hibe olarak aldık.Ben buradan da kendilerine teşekkür ediyorum.İznikliler her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır" dedi. - BURSA

İznik'te Kültür Hamlesi
İznik'te Kültür Hamlesi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İznik'te 'Kültür' Hamlesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Marsilya Sportif Direktörü'nden İrfan Can açıklaması: Hamle yapacağız Tayland Kralı Maha'dan metresine doğum günü jesti: İkinci kraliçe ilan etti Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak Aslışah Alkoçlar hamile mi? Bomba iddia ortalığı karıştırdı Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı Yıldız Tilbe'nin son görüntüsü sevenlerini üzdü: Seni böyle görmeyelim