Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı - Son Dakika

Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı

10.08.2018 21:31

Karabük'te trafik kazaları MOBESE'ye yansıdıKARABÜK'te, kavşaklarda sürücülerin dikkatsizliği nedeniyle yaşanan kazalar mabede kameralarına yansıdı.

Karabük'te trafik kazaları MOBESE'ye yansıdı

KARABÜK'te, kavşaklarda sürücülerin dikkatsizliği nedeniyle yaşanan kazalar mabede kameralarına yansıdı.

Karabük'te kavşaklarda sürücülerin dikkatsizliği nedeniyle yaşanan kazalar mobese kameralarına saniye saniye yansıdı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan görüntülerde, Cumapazarı Kavşağı'nda şerit ihlali yaparak dönüş yapmak isteyen sürücünün idaresindeki otomobilin kamyonla çarpışması, Balıklarkayası Kavşağı'nda TIR'ın sürüklediği otomobilin başka bir otomobille çarpması ve son olarak da Bulak Kavşağı'nda 2 kişinin iterek götürdüğü otomobile başka bir otomobilin çarpması yer alıyor.

Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı
Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı
Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı
Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Karabük'te Trafik Kazaları Mobese'ye Yansıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Davutoğlu'ndan saldırıya uğrayan Özdağ'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama: Ameliyat olacak Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum