Kemerburgazlılar Semt Polikliniğine Kavuşuyor - Son Dakika

Kemerburgazlılar Semt Polikliniğine Kavuşuyor

23.07.2014 11:18
Kemerburgazlılar Semt Polikliniğine Kavuşuyor

Eyüp Belediyesi, Kemerburgaz Semt Polikliniğinin temel atma törenini 23 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Törene, İlçe Sağlık Müdürü Cezmi Hasanoğlu, Eyüp SSK Başhekimi Hasan Karahan ve Kemerburgazlılar katıldı. Yıl sonuna kadar bitirilmesi hedeflenen polikliniğin, bölgenin en önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu vurgulayan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Seçim döneminde burada yaptığımız toplantılarda vatandaşlarımızın en önemli isteklerinden birisi bir semt polikliniği yapılmasıydı. Projesini hemen hazırladık ve temeli bugün atıyoruz. İnşallah yıl sonuna kadar da bitirmiş ve Kemerburgazlıların hizmetine sunmuş olacağız, hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Kemerburgaz Semt Polikliniği'nin 550 metrekarelik bir Alana yapılacağını ifade eden Başkan Remzi Aydın şunları söyledi: "Poliklinikte, acil müdahale bölümü, kan alma-laboratuvar, röntgen, ultrason, diş polikliniği, 7 doktorun hastaları muayene edeceği muayene odaları, bekleme alanları bulunuyor. Bölgede hastane eksikliği de var. Sağlık Bakanlığımızla bu konuyu da görüşüyoruz. İnşallah bu konuda da güzel gelişmeler olur da sizlerle paylaşırız. Bu arada Kemerburgaz Spor-Sosyal Tesisleri'nin yapımı da devam ediyor. Bittiğinde açılışı birlikte yapacağız."

YORUMLAR
500
İstanbullu Sanayi Çalışanı: Tost Bile Yiyemiyoruz. Bir Tost 25 Lira. Boş Tost Yiyoruz. Tostçu Bizi Seviyor, O Yüzden Bize Salça Sürüyor İstanbullu Sanayi Çalışanı: Tost Bile Yiyemiyoruz. Bir Tost 25 Lira. Boş Tost Yiyoruz. Tostçu Bizi Seviyor, O Yüzden Bize Salça Sürüyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kemerburgazlılar Semt Polikliniğine Kavuşuyor - Son Dakika


Advertisement